Lepsza oferta na tłumaczenia

Lepsza oferta na tłumaczenie

Szukasz najlepszej oferty na tłumaczenia? Sprawdź naszą! Stosujemy nowoczesne rozwiązania, sprawdzone standardy. Optymalizujemy koszty tłumaczenia.

Slavis - lepsza oferta tłumaczeń

Nasze biuro tłumaczeń stawia od lat na doświadczenie, pewność i nowoczesne technologie. Profesjonalni, zawodowi tłumacze, zgodność z wymogami najbardziej restrykcyjnej normy jakości, programy wspomagające tłumaczenie i optymalnie dopasowane ceny. Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty na tłumaczenia!

Sprawdź cenę tłumaczenia!

Wyślij do nas pliki lub adres strony internetowej. Otrzymasz szybką odpowiedź!
Zamów bezpłatną wycenę!

Skutecznie obniżamy koszty tłumaczenia

Prawie każdy tekst zawiera powtarzające się lub podobne fragmenty. Wielu tłumaczy i biur tłumaczeń nie wspomina, że tłumaczenie powtórzeń można wykonać automatycznie, z niewielkim udziałem tłumacza. Umożliwiają to powszechnie używane programy CAT.

Im więcej powtórzeń w tekście, tym mniej pracy ma tłumacz. I tym mniejszy koszt tłumaczenia. Nikt dotąd o tym nie mówił? My mówimy zawsze. O jakie teksty chodzi?

 • instrukcje obsługi
 • katalogi i broszury
 • kolejne wersje utworzonych już wcześniej dokumentów

i ogromną większość wszystkich innych. Dotyczy to przede wszystkim tłumaczeń technicznych, które wykonujemy od wielu lat oraz tłumaczenia stron internetowych, w których się specjalizujemy.

Koszt powtórzeń to tylko 30% standardowej ceny!

Programy wspomagające tłumaczenie skutecznie redukują ilość tłumaczonego tekstu. Tłumacz tłumaczy tylko pierwsze wystąpienie powtarzających się fraz. Odnośnie reszty pozostaje sprawdzenie poprawności ich tłumaczenia.

Jakość zgodnie z wymogami normy ISO 17100:2015

Dostarczamy tłumaczenia od wielu lat. Mamy doświadczenie i wypracowane, sprawdzone procedury i efektywny system zarządzania projektami. Co decyduje o jakości?

 • starannie dobrani, zweryfikowani tłumacze
 • używanie programów CAT, drastycznie podnoszących dokładność tłumaczenia
 • zarządzanie projektami i procedury zgodne z ISO 17100:2015
 • wieloletnie doświadczenie w tłumaczeniu na wiele języków

Nasze biuro tłumaczeń tłumaczy zgodnie z wymogami najnowszej i najbardziej wymagającej normy ISO dotyczącej usług tłumaczeniowych. Spełniamy wszystkie jej wymogi, m.in. współpracujemy tylko ze sprawdzonymi tłumaczami o poświadczonych kwalifikacjach.

Nasi klienci są zadowoleni. Potwierdzają to wystawiane przez nich opinie. Imienne, nie anonimowe.

Sprawdź nas! To Lista wybranych opinii o naszym biurze tłumaczeń.

Co oznacza tłumaczenie zgodne z ISO 17100:2015?

Norma jakości ISO 17100:2015 Usługi tłumaczeniowe to zbiór wymogów dotyczących dostarczania tłumaczeń. Spełnianie wymogów tej normy to zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych usług.

Nasze biuro tłumaczeń przechodziło rokrocznie audyt, który odnawiał certyfikat ISO 17100:2015. Nasze obecne procedury pozostają zgodne z tymi wymogami. To dowód, że w wystarczającym stopniu dbamy o poufność danych, nasze tłumaczenia wykonują wyłącznie sprawdzeni tłumacze o określonych kwalifikacjach i zapewniamy odpowiednią kontrolę jakości.

Kompleksowa obsługa: każdy język i każdy rodzaj dokumentu

Zapewniamy kompleksową obsługę tłumaczeń. Realizujemy tłumaczenia na każdy język. Dysponujemy własnym, sprawdzonym działem IT. Oferujemy kompletne tłumaczenie wraz ze wsparciem dotyczącym konwersji czy formatowania plików:

 • publikacji przeznaczonych do druku
 • publikacji elektronicznych
 • stron internetowych

i każdego innego rodzaju dokumentu.

Nikt nie wychodzi od nas z nierozwiązanym problemem. Dostarczamy kompletnie przetłumaczone dokumenty. W 100% zgodnie z oczekiwaniami i ustaleniami.

Tłumaczenia przysięgłe, czyli poświadczone

Oferujemy tłumaczenia przysięgłe – to potoczne określenie na tłumaczenia poświadczone, czyli potwierdzone stemplem pieczątki i podpisem tłumacza przysięgłego, który w ten sposób potwierdza, że dane tłumaczenie to przekład tego a nie innego dokumentu.

Zapewniamy bardzo szybki dostęp i kontakt z tłumaczem przysięgłym dowolnej kombinacji językowej. Wystarczy skorzystać z formularza Zamówienia wyceny i zaznaczyć w nim opcję "Tłumaczenie przysięgłe".

Specjalne warunki przy stałej współpracy

Stała współpraca to wiele zalet. A konkretnie:

 • stała specjalna zniżka
 • dodatkowe obniżenie kosztów dzięki użyciu pamięci tłumaczeniowych
 • dostęp do tych samych tłumaczy (spójność między kolejnymi tłumaczeniami)
 • lepsza organizacja zleceń i dogodniejsze terminy

Dodatkowo, przy tłumaczeniach na wiele języków, zależnie od wolumenu, istnieje możliwość uzyskania dalszych znaczących oszczędności. Po zsumowaniu w/w korzyści nasza oferta cenowa przy stałej współpracy może być znacznie niższa od standardowej..

PDF, Excel, Indesign?
Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?
Wyślij pliki do wyceny »

Slavis ISO

Tłumaczymy zgodnie z wytycznymi normy jakości ISO 17100:2015 Usługi tłumaczeniowe.

Nasze tłumaczenia

 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenie stron WWW

Biuro tłumaczeń

Sprawdzone metody

Jak dbamy o jakość

Zaufali nam

Świetna oferta

Wykorzystujemy programy CAT przy większości zleceń.

Jakie daje to korzyści:

 • znacznie niższe koszty
 • mniejszą ilość tekstu
 • krótszy czas tłumaczenia

Sprawdzony wybór

Sprawdzeni profesjonalni tłumacze. Wypróbowane rozwiązania. Wypracowane metody, procedury, zgodne z normą ISO 17100:2015.

Potrzebna ci wycena tłumaczenia?
Przejdź do Wyceny »