Język estoński

Tłumaczenia estoński

Zapraszamy do korzystania z naszych tłumaczeń z i na język estoński. Zapewniamy najwyższą jakość, profesjonalnych zawodowych tłumaczy o potwierdzonej wiedzy i doświadczeniu.

Slavis - tłumaczenia estoński

Tłumaczenia z estońskiego i na estoński wykonujemy przy użyciu programów wspomagających dokładność i spójność tłumaczenia oraz do zapewnienie jakości (ang. Quality Assurance), zaś wszystkie procedury są certyfikowane ISO 17100:2015.

Potrzebujesz tłumacza estońskiego?

Prześlij do nas pliki, które chcesz przetłumaczyć.
Zamów bezpłatną wycenę!

Wybieraj wycenę plików – uzyskasz lepszą cenę!

Cena tłumaczenia z / na estoński po wycenie przesłanych plików jest zwykle korzystniejsza niż proste wyliczenie kosztu tłumaczenia na bazie ceny tłumaczenia za stronę w cenniku.

Prezentowane niżej stawki tłumaczenia języka estońskiego są jedynie orientacyjne. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny.

Cena tłumaczenia estoński

z estońskiego

od 83 PLN *

na estoński

od 83 PLN

* Ceny netto za 1 stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami) tłumaczenia języka estońskiego.

Tłumaczenia przysięgłe estoński

W przypadku kontaktów handlowych, biznesowych czy innych związanych z realizacją formalności urzędowych, większość tłumaczonych dokumentów wymaga uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego. Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura tłumaczeń także w tym zakresie. Tłumaczenia przysięgłe w języku estońskim są u nas realizowane przez tłumacza przysięgłego języka estońskiego, który potwierdza zgodność tłumaczenia z oryginałem swoim podpisem i pieczęcią.

Do tłumaczenia przez tłumaczenia przysięgłego trafiają do nas dokumenty prawnicze, umowy, aneksy do umów, wszelkiego typu akty, a także raporty, świadectwa i ekspertyzy, których autentyczność musi być potwierdzona przez urzędnika państwowego, w tym wypadku tłumacza przysięgłego.

Aby najszybciej uzyskać najbardziej korzystną ofertę tłumaczenia przysięgłego w języku estońskim, należy przesłać do nas dokumenty do tłumaczenia za pośrednictwem formularza dostępnego pod adresem Wycena tłumaczenia. Po wypełnieniu formularza i dołączeniu plików trzeba zaznaczyć opcję "tłumaczenie przysięgłe". Po zaakceptowaniu oferty gotowe tłumaczenie odsyłamy e-mailem w postaci skanów, a oryginały opatrzone podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego wysyłamy pocztą lub kurierem.

Tłumaczenia Estoński – gdy jakość ma znaczenie

Tłumaczenie w języku estońskim można dziś uzyskać na różne sposoby, począwszy od realizacji przez przygodne osoby dostępne w Internecie, znajomych, studentów, a skończywszy na translatorach online. Im taniej, tym lepiej, o ile chodzi nam przykładowo o tłumaczenie z estońskiego na polski i zorientowanie się jedynie w treści tekstu, a ewentualne błędy, także rzeczowe, nie mają znaczenia.

Co innego, gdy chodzi o treści strony internetowej, folder reklamowy czy umowę handlową. Tu nie powinno być miejsca na kompromisy, jakość ma znaczenie, a jej zbyt niski poziom może nieść określone konsekwencje – od utraty zaufania u odbiorcy prezentowanych treści, po problemy natury prawnej w przypadku błędów w oficjalnych dokumentach.

Dlatego w takich sytuacjach, gdy liczy się jakość, warto postawić na sprawdzone metody i doświadczonych specjalistów. Nasze biuro tłumaczeń, certyfikowane normą jakości ISO 17100:2015 Usługi tłumaczeniowe, współpracuje wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami estońskiego, o potwierdzonym wykształceniu i kwalifikacjach. Zachęcamy do korzystania z naszych usług w zakresie tłumaczenia z języka estońskiego i na język estoński.

Tłumaczenia w języku estońskim dla biznesu

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczenia z języka estońskiego i na język estoński tekstów wykorzystywanych w biznesie. Ponadto, nasi specjalistyczni tłumacze estońskiego zapewniają realizację tłumaczenia tekstów z wielu dziedzin.

Najczęściej trafiają do nas dokumenty wymagające tłumaczenia przysięgłego w języku estońskim, ale także dokumenty finansowe, raporty czy inne z zakresu księgowości. Firmy wprowadzające na rynek nowe produkty i usługi zlecają do tłumaczenia również wszelkie materiały promocyjne i reklamowe oraz informacje właśnie o oferowanych produktach i usługach, czyli instrukcje obsługi, przewodniki użytkownika czy katalogi.

Osobną kategorią tłumaczonych przez nas materiałów są treści stron internetowych, w tłumaczeniu których się specjalizujemy. Na język estoński tłumaczymy kompletne strony internetowe, serwisy Wordpress, pliki stron w formatach HTML, XML, PHP czy dane z baz danych i zapisywane w formacie XML czy CSV.

Slavis Tłumaczenia instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi? Katalogi produktów? Tłumaczymy pliki MS Office, InDesign, PDF!

Zamów wycenę »

W każdym przypadku zapewniamy pełną finalizację przetłumaczonych plików. Oznacza to ogromny komfort dla naszych klientów. Niezależnie od formatu i rodzaju dostarczanych do nas dokumentów gotowe tłumaczenie oddajemy "na gotowo", starając się zachować ich oryginalny układ i format.

Tłumaczenie stron z/na estoński

Języka estońskiego używa obecnie nieco ponad 1 mln osób. Wydaje się to niewiele. Jeśli jednak planujemy inwestycje i rozwój firmy na rynkach krajów nadbałtyckich, Estonii nie może wśród nich zabraknąć. Gospodarki Litwy, Łotwy i Estonii wiele łączy, między innymi ze względu na ich położenie geopolityczne. Estonia z jednej strony należy do krajów Unii Europejskiej, z drugiej ma bezpośredni kontakt z krajach skandynawskimi oraz Rosją.

Dziś każda inwestycja na obcym rynku powinna wiązać się ze świetnie przygotowaną prezentacją w Internecie. Czy to strona internetowa, fanpage czy rozbudowana wizytówka na jakimś portalu – każda forma jest dobra, aby wspomóc budowanie wizerunku firmy i zaufania do niej wśród potencjalnych odbiorców.

Za tłumaczeniem strony firmowej oraz udostępnianych na niej dokumentów na język estoński przemawia jeszcze jeden fakt: Estonia należy do internetowych potęg świata. Ponad 90% obywateli Estonii ma dostęp do Internetu, większość spraw urzędowych można załatwić online, dzieci od najniższych klas szkoły podstawowej uczą się programowania, a głosowanie w wyborach odbywa się przez Internet. To grupa odbiorców wybitnie nastawiona na kontakt przez Sieć.


Dlatego pominięcie tego kanału w komunikacji, oczywiście w języku estońskim, z ponad milionem potencjalnych odbiorców, byłoby błędem nie do wybaczenia.

Zapraszamy do kontaktu i zamawiania wyceny swoich materiałów oraz treści i kompletnych stron internetowych. Najczęściej zajmujemy się realizacją tłumaczenia na język estoński takich treści jak firmowe witryny-wizytówki, strony sprzedażowe produktów i usług, katalogi czy sklepy internetowe.

Potrzebujesz wyceny?

Masz do tłumaczenia dokumenty HTML, PHP, XML? Przejdź do formularza i zamów wycenę!

do Wyceny »

Slavis ISO

Tłumaczenia w jezyku estońskim zgodnie z wymogami normy jakości ISO 17100:2015.

Nasze tłumaczenia

 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenie stron WWW

Języki tłumaczenia

Inne językowe

Wysokie standardy

 • dowolny format dokumentu
 • zgodność z normą ISO 17100
 • programy wspomagające tłumaczenie
 • wewnętrzny system jakości

Korzystne warunki

Używamy programy CAT dla wszystkich tłumaczeń czeskiego.

Korzyści:

 • doskonałe ceny
 • wysoka precyzja tłumaczenia
 • krótkie terminy

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?
Wyślij zapytanie »