Język chorwacki

Tłumaczenia chorwacki

Wykonujemy tłumaczenia standardowe, techniczne, specjalistyczne i przysięgłe z języka chorwackiego i na język chorwacki. Dokładne, solidnie i na czas.

Slavis - tłumaczenia chorwacki

Wszystkie tłumaczenia z i na chorwacki wykonują dla nas profesjonalni, sprawdzeni tłumacze z zastosowaniem dodatkowych narzędzi do kontroli jakości.

Potrzebny ci tłumacz chorwackiego?

Wyślij do nas pliki, które chcesz przetłumaczyć.
Zamów bezpłatną wycenę!

Wycena lepsza niż proste wyliczenie na bazie cennika

Wykonywana przez nas wycena tłumaczeń z i na chorwacki uwzględnia dokładną ilość tekstu przeznaczonego, zwykle z pominięciem oznaczeń i wartości liczbowych. Ponadto używane przez nas oprogramowanie do wspomagania tłumaczenia pozwala pomijać podczas tłumaczenia elementy, które się powtarzają. Dzięki temu tłumaczone jest tylko ich pierwsze wystąpienie, koszt tłumaczenia jest niższy, a czas realizacji krótszy.

Poniżej prezentujemy orientacyjne stawki dla tłumaczenia języka chorwackiego. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny.

Cena tłumaczenia chorwacki

z chorwackiego

od 74 PLN *

na chorwacki

od 74 PLN

* Ceny netto za 1 stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami) tłumaczenia języka chorwackiego.

Jakość naszych tłumaczeń z i na język chorwacki

Nasze biuro tłumaczeń przykłada szczególną wagę do jakości przekładu. Stosujemy odpowiednie metody i procedury, sprawdzone i wypracowane przez lata doświadczeń. Stosujemy kontrolę jakości i współpracujemy wyłącznie z najlepszymi tłumaczami chorwackiego.

W skrócie wysoka jakość dostarczanych przez nasze biuro tłumaczeń bazuje na następujących filarach:

 • zgodność z normą jakości ISO 17100:2015 (certyfikat)
 • współpraca wyłącznie ze sprawdzonymi, doświadczonymi tłumaczami chorwackiego
 • wykorzystywanie narzędzi wspomagających tłumaczenie
 • używanie programów zapewniających jakość tłumaczenia
 • stosowanie własnych metod i rozwiązań informatycznych w celu polepszenia kontroli

Sprawdzeni tłumacze języka chorwackiego

Współpracujący z nami tłumacze wykonujący tłumaczenia chorwackie to zawodowi tłumacze. Profesjonalni tłumacze o potwierdzonym doświadczeniu zawodowym oraz wykształceniu i kwalifikacjach zapewniających odpowiedni poziom świadczonych przez nich usług tłumaczeniowych.

Wynika to z założeń naszej firmy, ale także z wytycznych normy jakości ISO 17100 Usługi tłumaczeniowe, które jako certyfikowane biuro tłumaczeń musimy wypełniać.

Slavis Tłumaczenia instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi? Katalogi produktów? Tłumaczymy pliki MS Office, InDesign, PDF!

Zamów wycenę »

Tłumaczenie stron internetowych na chorwacki

Język chorwacki jest używany w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze oraz serbskiej Wojwodinie i kilku sąsiednich krajach w sumie przez około 5,5 mln osób.

Rynek chorwacki jest opanowany przez firmy lokalne, ale także niemieckie, słoweńskie, włoskie, austriackie i chińskie. Nie znaczy to, że wejście na ten rynek nie jest możliwe. Jest i może być atrakcyjnym celem inwestycji biznesowych, jednak wyrobienie pozycji może zając trochę czasu, trzeba poświęcić czas na znalezienie lokalnych dystrybutorów i zdobycie zaufania mieszkańców regionu.

Z sukcesami udaje się nam eksportować do Chorwacji produkty z takich branż, jak: żywność (głównie mięso), materiały budowlane, meble czy odzież. Pierwszym krokiem powinno być znalezienie odpowiednich partnerów. Gdy to się uda, warto zaznaczyć swoją obecność na rynku za pomocą strony internetowej, oczywiście w języku chorwackim.


Do tego celu niezbędne jest tłumaczenie na chorwacki wszelkich materiałów dotyczących firmy oraz oferowanych produktów czy usług. Zapraszamy do korzystania z naszej oferty w tym zakresie!

Dostarczamy tłumaczeń w języku chorwackim wszelkich materiałów zamieszczanych na stronach internetowych, w tym:

 • treści stron, wpisów i postów
 • dokumentów dołączanych do stron w postaci plików PDF, DOC itd.
 • zawartości katalogów produktów i usług
 • elementów sklepów internetowych
 • serwisów Wordpress itp.

i innych podobnych.

Uwaga!

Zakładaną stronę można umieścić w domenie z chorwackim narodowym rozszerzeniem .hr. Jednak przy aktualnych przepisach (uwaga, mogą się zmienić!) prawo do rejestracji tego rodzaju domeny mają:

 • obywatele Chorwacji
 • osoby fizyczne stale zamieszkujące ten kraj
 • firmy z europejskim numerem VAT

Tłumaczenia przysięgłe chorwackie (tłumaczenia poświadczone)

Nasze biuro tłumaczeń oferuje również tłumaczenia uwierzytelniane w języku chorwackim. Są to tłumaczenia wszelkich dokumentów, które są wymagane do przedłożenia w różnego rodzaju urzędach i instytucjach publicznych, tzn. wszelkie teksty prawnicze, akty notarialne, umowy, aneksy do umów, zaświadczenia, analizy i ekspertyzy czy informacje o importowanych produktach.

Tłumaczenia uwierzytelniane (potocznie tłumaczenia przysięgłe) przez tłumacza przysięgłego są numerowane i rejestrowane w repertorium. Samo tłumaczenie jest opatrywane podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, w tym przypadku tłumacza przysięgłego chorwackiego.

Gotowe tłumaczenie odsyłamy w postaci skanu mailem, a oryginał tłumaczenia przesyłamy za pośrednictwem poczty lub kuriera.

Kompleksowe tłumaczenia specjalizacji w języku chorwackim

Dzięki współpracy z dużą grupą sprawdzonych, doświadczonych tłumaczy języka chorwackiego jesteśmy w stanie zapewnić tłumaczenia z i na chorwacki tekstów w praktycznie każdej branży. Są to tłumaczenia techniczne, z dziedziny medycyny, turystyczne, prawnicze, finansowe i księgowe, a także dotyczące nowoczesnych technologii (IT).

Każdy rodzaj dokumentu, każdy format pliku

Tłumaczymy zarówno teksty bez zaawansowanego formatowania, które dopiero mają trafić do składu tekstu lub na strony internetowe, jak i gotowe dokumenty. Są to pliki przygotowywane za pomocą takich programów jak:

 • Microsoft Word, Excel, PowerPoint
 • Adobe Indesign, Framemaker, Illustrator, Photoshop
 • AutoCAD i podobne
 • pliki stron internetowych HTML, PHP
 • pliki baz danych i danych zapisane w XML

i wiele innych.

Tłumaczenie wyglądające jak oryginał

Każdy tłumaczenie z i na chorwacki dokładnie sprawdzamy i poprawiamy także pod względem technicznym, tak że gotowe tłumaczone dokumenty nie odbiegają wyglądem od oryginałów. Sprawdzamy, czy tekst wszędzie się mieści, układ elementów tekstowych i graficznych, czy wszystkie znaki diakrytyczne (narodowe w danym języku) prawidłowo są wyświetlane itd.

Dostarczamy tłumaczenia "na gotowo". Czy to strony internetowe, instrukcje obsługi czy katalog produktów czy usług. Serdecznie zapraszamy do przesyłania do nas plików do wyceny i korzystania z profesjonalnych usług na najwyższym poziomie!

Potrzebujesz wyceny?

Przejdź do formularza, wybierz języki i prześlij do nas pliki lub zapytanie!

do Wyceny »

Slavis ISO

Tłumaczenia chorwackie w biurze z certyfikatem normy ISO 17100:2015 Usługi tłumaczeniowe.

Nasze tłumaczenia

 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenie stron WWW

Języki tłumaczenia

Inne językowe

Kompleksowa obsługa

 • każdy rodzaj dokumentu
 • certyfikat ISO 17100
 • narzędzia CAT
 • system jakości

Nowoczesne tłumaczenia

Stosujemy programy wspomagające tłumaczenie dla większości tłumaczeń z i na chorwacki.

Korzyści dla klienta:

 • niższe ceny
 • wyższa jakość
 • krótsza realizacja

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie tłumaczenia techniczne z/na chorwacki.

Zapewniamy pełną obsługę techniczną OCR, DTP itp.

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?
Wyślij zapytanie »