Język ukraiński

Tłumaczenia ukraiński

Tłumaczenia języka ukraińskiego są u nas wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy specjalistycznych i przysięgłych. Zamów je łatwo przez Internet!

Slavis - tłumaczenia ukraiński

Nasze Biuro tłumaczeń dostarcza tłumaczenia z i na ukraiński: standardowe, techniczne i specjalistyczne w wielu dziedzinach oraz tłumaczenia poświadczone przez tłumacza przysięgłego języka ukraińskiego..

Tłumaczenie z/na ukraiński?

Wyślij pliki do tłumaczenia.
Zamów szybko i łatwo bezpłatną wycenę!

Nasza wycena jest zawsze lepsza niż ceny w cenniku

Nasza oferta tłumaczenia ukraińskiego, którą przedstawiamy po wykonaniu wyceny, prawie w każdym przypadku jest korzystniejsza niż cena wprost podana w cenniku. Dlatego zapraszamy do zamówienia wyceny!

Poniżej prezentujemy stawki, od których zaczynają się ceny tłumaczenia języka ukraińskiego. Niniejszy cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Cena tłumaczenia ukraiński

z ukraińskiego

od 28 PLN *

na ukraiński

od 28 PLN

* Ceny netto za 1 stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami) tłumaczenia języka ukraińskiego.

Tłumaczenia ukraińskie zgodnie z ISO 17100:2015

Nasze biuro tłumaczeń było przez wiele lat certyfikane wg najnowszej i najbardziej restrykcyjnej normy jakości dla usług tłumaczeniowych, tj. ISO 17100:2015. Certyfikat ten był odnawiany co trzy lata po szczegółowym audycie ze strony firmy sprawującej kontrolę nad przyznawaniem certyfikatu. Obecnie wszystkie nasze procedury pozostają zgodne z ISO 17100.

Zlecane nam tłumaczenia ukraińskie są wykonywane i dostarczane zgodnie z rygorystycznymi procedurami narzuconymi przez wspomnianą normę jakości. Ponadto mamy własny wewnętrzny system zapewniania jakości, którego założenia wykraczają poza wymogi wszelkich znanych norm.

W rezultacie zlecane nam projekty tłumaczeniowe ukraińskie są przekazywane wyłącznie wyspecjalizowanym w swoich dziedzinach tłumaczom o sprawdzonych i potwierdzonych kwalifikacjach oraz wymaganym doświadczeniu zawodowym.

Slavis Tłumaczenia PDF ukraiński

Masz do tłumaczenia pliki PDF? Skontaktuj się z nami, przedstawimy ci ofertę na ich przetłumaczenie!

Zamów wycenę PDFów »

Kompleksowa oferta tłumaczeń języka ukraińskiego

Zapewniamy szeroki zakres tłumaczeń ukraińskich. Mamy dostęp do najlepszych tłumaczy o potwierdzonych kwalifikacjach i bogatych doświadczeniu w tłumaczeniu tekstów z wielu dziedzin.

Ponadto tłumaczymy każdy rodzaj dokumentu w dowolnym formacie. Mamy własny dział techniczny, który zajmuje się odpowiednim przygotowaniem tekstów do tłumaczenia, tak aby mogło być najbardziej efektywne i mogła być zapewniona kontrola jakości.

Zamawiane tłumaczenia zawsze oddajemy "na gotowo" – sfinalizowane pod względem językowym i technicznym. Przetłumaczone dokumenty wyglądem nie odbiegają od oryginałów, z największą dbałością staramy się zachować oryginalny format i wygląd tekstu.

Jakie tłumaczenia na ukraiński najczęściej realizujemy

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia tekstów i dokumentów z i na język ukraiński. Tłumaczymy głównie teksty naukowe, techniczne, medyczne i biznesowe, a także dokumenty techniczne, prawnicze, dokumentacje samochodowe, w trybie zwykłym i jako tłumaczenia przysięgłe (uwierzytelnione przez tłumacza przysięgłego).

Tłumaczenia techniczne

Dostarczamy z i na język ukraiński tłumaczenia techniczne takich rodzajów tekstów jak: instrukcja obsługi, dokumentacja techniczna, katalog produktów, katalog akcesoriów i części zamiennych, dokumentacja projektowa, dokumentacja przetargowa, rysunki techniczne, atesty i certyfikaty, analizy, raporty, karty charakterystyki oraz opisy i inne specyfikacje techniczne.

Tłumaczenia prawnicze

Wśród dokumentów prawniczych, które tłumaczymy z i na ukraiński, przeważają: umowy i dokumenty założycielskie, kontrakty i porozumienia, dokumentacje przetargowe, raporty finansowe, aneksy do umów, patenty, protokoły zebrań i zgromadzeń, dokumenty sądowe, świadectwa, dyplomy, zaświadczenia ukończenia studiów, kursów, dyplomy, dokumenty ubezpieczeniowe i akty notarialne, czy wreszcie ustawy i rozporządzenia.

Tłumaczenia reklamowe i marketingowe

Możemy się także pochwalić wieloma projektami tłumaczeniowymi z zakresu szeroko pojętego marketingu, PR i reklamy. Wiele tłumaczeń na ukraiński, kierowanych do przyjeżdżających do naszego kraju zarówno potencjalnych pracowników jak i właścicieli firm, a więc partnerów biznesowych z Ukrainy, to takie rodzaje tekstu jak: ulotki, broszury, teksty kampanii reklamowych, hasła i slogany, reporty badania rynku, spoty reklamowe, informacje i notki prasowe, ogłoszenia w mediach i strony internetowe z ofertą dla ukraińskiego odbiorcy.

Tłumaczenie stron internetowych na ukraiński

Nasze biuro tłumaczeń specjalizuje się w tłumaczeniu stron internetowych na język ukraiński. Tłumaczenie serwisu WWW na ukraiński to najczęściej pierwszy krok w docieraniu do ukraińskiego odbiorcy. Tłumaczenie strony na język ukraiński otwiera dostęp do rynku na Ukrainie, ale także w innych krajach, w tym w Polsce i na wschód od naszego kraju ze względu na wielu Ukraińców, którzy migrują do innych państw.

Na samej tylko Ukrainie język ukraiński jest używany przez ponad 45 mln ludzi. Przetłumaczenie strony internetowej na język ukraiński powoduje, że zyskujemy dostęp do większej liczby osób, niż mieszka w Polsce. Jeśli wziąć pod uwagę, że Polska jest niezwykle popularnym kierunkiem dla wielu Ukraińców, a popularność ta rośnie, inwestycja w tłumaczenie strony z pewnością się opłaci.


Rodzaje stron, które najczęściej tłumaczymy

Nasze biuro tłumaczeń dostarcza tłumaczenia na język ukraiński wszelkiego rodzaju stron internetowych, zarówno prostych, jak opartych na systemie CMS jak Wordpress czy też sklepów internetowych. To m.in:

 • proste strony-wizytówki
 • podstrony sprzedażowe
 • serwisy tematyczne i blogi
 • strony typu e-commerce
 • witryny informacyjne
 • treści dla serwisów społecznościowych
 • katalogi, prezentacje itp.
 • strony z artykułami naukowymi
Slavis tłumaczenie stron ukraiński

Masz do tłumaczenia pliki HTML, PHP, XML? Skontaktuj się z nami. Tłumaczymy pliki stron WWW na ukraiński i inne języki!

Zamów wycenę strony WWW »

Tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) ukraiński

Większość przybywających do Polski obywateli Ukrainy, ale także przedstawiciele ukraińskich firm, które chciałyby nawiązać kontakty biznesowe w naszym kraju, mają szereg dokumentów wymagających tłumaczenia uwierzytelnionego (tzw. tłumaczenia przysięgłego). Wszelkiego rodzaju dokumenty prawnicze, umowy, aneksy umów, informacje towarzyszące wprowadzanym produktom i usługom muszą być przetłumaczone i może to zrobić wyłącznie tłumacz przysięgły. Zapewniamy tłumaczenia z ukraińskiego i na ukraiński poświadczane przez naszych tłumaczy przysięgłych języka ukraińskiego.

W celu zamówienia tłumaczenia przysięgłego w języku ukraińskim wystarczy wysłać nam dokumenty (zdjęcia lub skany), a my w krótkim czasie przedstawimy jedną lub kilka ofert tłumaczenia przysięgłego. Zapraszamy!

Aby zamówić wycenę tłumaczenia poświadczonego po ukraińsku, przejdź do formularza wyceny, wypełnij go i zaznacz opcję Tłumaczenie przysięgłe.

Potrzebne tłumaczenie przysięgłe?

Skontaktuj się z nami lub przejdź do formularza i wyślij dokumenty do wyceny!

Kontakt

Slavis ISO

Tłumaczenia z i na język ukraiński zgodnie z ISO 17100:2015, normą jakości dla tłumaczeń.

Nasze tłumaczenia

 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenie stron WWW

Języki tłumaczenia

Inne językowe

Tłumaczyliśmy dla:

Tłumaczenia
ukraiński dla firm

 • dokumenty techniczne
 • strony WWW
 • tłumaczenia przysięgłe
 • teksty specjalistyczne

i inne tłumaczenia dla firm

Tłumaczenia przysięgłe

Zachęcamy do korzystania z naszych usług w zakresie tłumaczeń przysięgłych, wykonywanych przez tłumaczy przysięgłych.

Tłumaczenie na ukraiński?

Nie wiesz, ile może kosztować?
Użyj formularza Wyceny!
Wyślij zapytanie »