Język słoweński

Tłumaczenia słoweński

Tłumaczenia z i na język słoweński wykonywane przez najlepszych profesjonalnych tłumaczy słoweńskiego. Tłumaczenia techniczne, specjalistyczne oraz tłumaczenia przysięgłe.

Slavis - tłumaczenia czeski

Zapewniamy najwyższą jakość, najlepsze terminy i świetną cenę tłumaczeń z i na język słoweński. Oferujemy pełne wsparcie DTP dla tłumaczeń specjalistycznych i technicznych i obsługę online tłumaczeń przysięgłych.

Potrzebny tłumacz języka słoweńskiego?

Prześlij do nas pliki, które masz do tłumaczenia.
Zamów bezpłatną wycenę!

Zamów wycenę plików, aby uzyskać najlepszą cenę tłumaczenia

Cena tłumaczenia z / na słoweński po wycenie przesłanych plików zwykle jest korzystniejsza niż proste wyliczenie kosztu tłumaczenia na bazie ceny tłumaczenia za stronę w cenniku.

Prezentowane niżej stawki tłumaczenia języka słoweńskiego są jedynie orientacyjne. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny.

Cena tłumaczenia słoweński

z słoweńskiego

od 74 PLN *

na słoweński

od 74 PLN

* Ceny netto za 1 stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami) tłumaczenia języka słoweńskiego.

Język słoweński – kto i gdzie go używa

Język słoweński jest obecnie używany przez ok. 2,5 mln osób. W większości to mieszkańcy Słowenii, a poza tym krajem także Austrii, Włoch, Chorwacji i Węgier. Oczywiście jest to także jeden z oficjalnych języków Unii Europejskiej, stąd wszystkie dokumenty unijne tłumaczy się również na język słoweński.

Tłumaczenia z i na słoweński

Z języka słoweńskiego tłumaczymy wszelkie materiały dotyczące produktów i usług importowanych ze Słowenii do Polski. Są to zwykle leki, mniejszy i większy sprzęt AGD oraz środki chemiczne.

Z kolei polskie firmy eksportujące z powodzeniem polskie produkty na rynek słoweński należą głównie do sektorów związanych z surowcami, ale w ostatnich latach w coraz większym stopniu z towarami przetworzonymi. To firmy eksportujące artykuły dziecięce, kosmetyki, chemię, art. spożywcze (kawy, herbaty), także warzywa i owoce, ale również elementy wykańczania wnętrz typu okna.

Tłumaczenie stron internetowych na słoweński

Pierwszym krokiem każdej firmy planującej eksport swoich usług czy produktów powinno być przygotowania atrakcyjnej oferty w postaci starannie dopracowanych materiałów promocyjnych, które na początek umieszcza się w Sieci. To najprostszy, najtańszy i najbardziej efektywny sposób na zaistnienie na obcym rynku.

Do strony internetowej z ofertą można później odsyłać potencjalnych partnerów czy po prostu klientów, czy to podczas rozmów biznesowych czy przy korzystaniu z kanałów promocyjnych.

Naturalnie, wszystkie informacje muszą być starannie przetłumaczone na język słoweński. Jakość odgrywa tu kluczową rolę. Ewentualne błędy natychmiast mogą powodować utratę budowanego zaufania u potencjalnego odbiorcy. Dlatego tak ważne jest, komu powierzy się tłumaczenie materiałów, które później stają się najważniejszą wizytówką firmy.

Jakość tłumaczenia na słoweński

Przy realizacji tłumaczeń na język słoweński dbamy o każdy szczegół. Zależy nam na zachowaniu najwyższej dokładności tłumaczenia. Jest to między innymi możliwe dzięki współpracy z profesjonalnymi, zawodowymi tłumaczami języka słoweńskiego, jak również specjalistami odpowiedzialnymi za językową i merytoryczną korektę w języku słoweńskim.

Dodatkowo, zgodność z normą jakości ISO 17100:2015 Usługi tłumaczeniowe, wymusza realizację projektów tłumaczeniowych zgodnie z określonymi wytycznymi. Tłumacze, którzy dla nas pracują, w tym realizujący tłumaczenia na słoweński i tłumaczenia ze słoweńskiego muszą posiadać odpowiednie wykształcenie, potwierdzone kwalifikacje oraz doświadczenie.

Ponadto, duży nacisk kładziemy na wykorzystywanie nowoczesnych technologii. Programy wspomagające tłumaczenie, w tym z i na język słoweński, nie tylko zwiększają efektywność pracy tłumacza, ale też pozwalają skutecznie kontrolować jakość jego tłumaczeń.

Słoweńskie tłumaczenia dla firm i tłumaczenia przysięgłe

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczenia z języka słoweńskiego i na język słoweński wszelkich dokumentów firmowych. Wykonujemy tłumaczenia standardowych dokumentów firmowych, jak i tekstów specjalistycznych, dotyczących produktów i usług należących do różnych dziedzin.

Dotyczy to zarówno tłumaczeń zwykłych i specjalistycznych z różnych branż, jak i tłumaczeń przysięgłych. Te z kolei odnoszą się zwykle do dokumentów przedkładanych w urzędach i instytucjach, a więc wymagających uwierzytelnienia, poświadczenia zgodności z przetłumaczonym oryginałem.

Slavis Tłumaczenia instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi? Katalogi produktów? Tłumaczymy pliki MS Office, InDesign, PDF!

Zamów wycenę »

Zwykle otrzymujemy do tłumaczenia z i na słoweński takie dokumenty jak:

 • świadectwa, zaświadczenia i dyplomy
 • umowy, regulaminy, aneksy i załączniki do umów
 • dokumentacje dotyczące pojazdów
 • dokumenty techniczne i karty produktów
 • instrukcje obsługi oraz przewodniki użytkownika
 • materiały reklamowe, katalogi i prezentacje
 • strony internetowe, pliki stron w formacie HTML, PHP

i wiele innych

Nasze biuro tłumaczeń realizuje tłumaczenia w sposób kompleksowy. Dostarczamy przetłumaczone dokumenty "na gotowo". W razie potrzeby dopasowujemy formatowanie tekstu i elementów graficznych. Zapewniamy obsługę DTP, wykonujemy OCR nieedytowalnych dokumentów i na życzenie dostarczamy pamięci tłumaczeniowe wykonanego tłumaczenia. Tłumaczenia wykonujemy zawsze zgodnie z ustaleniami i uzgodnionymi wytycznymi, za raz ustaloną cenę, na czas.

Potrzebujesz wyceny?

Przejdź do formularza, wybierz języki i prześlij do nas pliki lub zapytanie!

do Wyceny »

Slavis ISO

Slavis biuro tłumaczeń zgodne z normą ISO 17100:2015 dla usług tłumaczeniowych.

Nasze tłumaczenia

 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenie stron WWW

Języki tłumaczenia

Inne językowe

Wysokie standardy

 • dowolny format dokumentu
 • zgodność z normą ISO 17100
 • programy wspomagające tłumaczenie
 • wewnętrzny system jakości

Korzystne warunki

Używamy programy CAT dla wszystkich tłumaczeń czeskiego.

Korzyści:

 • doskonałe ceny
 • wysoka precyzja tłumaczenia
 • krótkie terminy

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?
Wyślij zapytanie »