Język tajski

Tłumaczenia tajski

Oferujemy profesjonalne tłumaczenia z i na język tajski, które zlecamy do wykonania wyłącznie sprawdzonym, zawodowym tłumaczom języka tajskiego.

Slavis - tłumaczenia czeski

Najwyższa jakość tłumaczeń standardowych, technicznych specjalistycznych oraz przysięgłych. Wykonywane przez nas tłumaczenia na język tajski wykonują profesjonalni tłumacze specjalizujący się w swoich dziedzinach.

Potrzebujesz tłumacza tajskiego?

Prześlij do nas pliki, które chcesz przetłumaczyć.
Zamów bezpłatną wycenę!

Wycena przesłanych plików zapewnia zawsze najlepszą cenę

Cena tłumaczenia z / na tajski po naszej wycenie najczęściej jest korzystniejsza niż wyliczenie kosztu tłumaczenia na bazie ceny tłumaczenia za stronę w cenniku.

Prezentowane niżej stawki tłumaczenia języka tajskiego są jedynie orientacyjne. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny.

Cena tłumaczenia tajski

z tajskiego

od 83 PLN *

na tajski

od 83 PLN

* Ceny netto za 1 stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami) tłumaczenia języka tajskiego.

Jakość tłumaczenia tajski – najwyższe standardy

Nasze biuro tłumaczeń było regularnie certyfikowane audytami odnośnie najnowszej i najbardziej restrykcyjnej normy jakości dla usług tłumaczeniowych, tj. ISO 17100:2015. Reguluje ona procedury realizacji projektów tłumaczeniowych, a także wymagania, które muszą spełniać tłumaczeni tajskiego wykonujący tłumaczenia. Certyfikowane w przeszłości procedury pozostały bez zmian.

Dotyczy to m.in. potwierdzonych kwalifikacji, wykształcenia oraz doświadczenia tłumaczy języka tajskiego. Tłumaczenie języka tajskiego są wykonywane wyłącznie przez sprawdzonych specjalistów w dziedzinie tłumaczeń o potwierdzonych kompetencjach.

Tłumaczenia tajskie dla biznesu

Oferujemy pełny zakres tłumaczenia z języka tajskiego i na język tajski odnośnie tłumaczeń standardowych, technicznych i specjalistycznych jak i uwierzytelnianych przez tłumaczy przysięgłych .

Trafiają do nas m.in. następujące rodzaje dokumentów:

 • tłumaczenia przysięgłe
 • świadectwa, dyplomy i inne zaświadczenia
 • umowy, aneksy do umów, regulaminy
 • dokumenty samochodowe (karty pojazdu, ubezpieczeniowe)
 • finansowe i z zakresu księgowości
 • dokumenty techniczne i arkusze danych
 • instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika
 • materiały promocyjne jak katalogi i prezentacje
 • medyczne i z dziedziny farmacji
 • strony internetowe, pliki stron w formacie HTML, PHP
 • dane zapisane w plikach CSV, XML

Zapewniana przez nas kompleksową obsługę obejmuje zarówno tłumaczenie, jak i usługi dodatkowe, w tym m.in. korektę językową, formatowanie dokumentów i inne w zakresu DTP, czy OCR. W razie potrzeby zapewniamy możliwość przygotowania lub przerobienia istniejących dokumentów na wersje wielojęzyczne..

Slavis Tłumaczenia instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi? Katalogi produktów? Tłumaczymy pliki MS Office, InDesign, PDF!

Zamów wycenę »

Tłumaczenie stron z/na tajski

Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura tłumaczeń w zakresie tłumaczenia stron internetowych, w którym się specjalizujemy. Dotyczy to również tłumaczenia witryn z tajskiego i na język tajski.

Języka tajskiego używa obecnie około 50 mln osób. Są to głównie mieszkańcy Tajowie oraz Chińczycy zamieszkujący Tajlandię. Jak widać, to bardzo duża liczba potencjalnych odbiorców tworzonych w Internecie treści, więc przy planach otwierania się na rynek tajski z pewnością pierwszym krokiem powinno być utworzenie wersji z przetłumaczonymi na tajski tekstami strony.

Tłumaczenia przysięgłe z i na język tajski

Zapraszamy do korzystania z oferty usług naszego biura tłumaczeń również w zakresie tłumaczeń przysięgłych, czyli uwierzytelnionych przez tłumacza przysięgłego języka tajskiego. Aby wycenić i zamówić tłumaczenie przysięgłe, wystarczy skorzystać z naszego Formularza wyceny. Należy jedynie zaznaczyć w nim opcję "tłumaczenie przysięgłe".

Tłumaczenie odsyłamy e-mailem w postaci skanów, a oryginały tłumaczenia, opatrzone podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, wysyłamy pocztą lub kurierem.

Potrzebujesz wyceny?

Przejdź do formularza, wybierz języki i prześlij do nas pliki lub zapytanie!

do Wyceny »

Slavis ISO

Tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne zgodnie z normą ISO 17100 dla usług tłumaczeniowych.

Nasze tłumaczenia

 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenie stron WWW

Języki tłumaczenia

Inne językowe

Doskonałe warunki

Używamy programy CAT dla wszystkich tłumaczeń czeskiego.

Korzyści:

 • doskonałe ceny
 • wysoka precyzja tłumaczenia
 • krótkie terminy

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?
Wyślij zapytanie »