Język rumuński

Tłumaczenia rumuński

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z i na język rumuński realizowane przez zawodowych tłumaczy tłumaczących zwykle na swój język ojczysty.

Slavis - tłumaczenia rumuński

Zapewniamy najwyższą jakość tłumaczeń stron internetowych, tłumaczeń standardowych, technicznych, specjalistycznych i przysięgłych. Zlecane nam tłumaczenia na język rumuński trafiają do tłumaczy specjalizujących się w swoich dziedzinach.

Potrzebny tłumacz rumuńskiego?

Prześlij do nas pliki przeznaczone do tłumaczenia.
Zamów bezpłatną wycenę!

Wycena przesłanych plików jest zawsze lepsza niż cena w cenniku

Cena tłumaczenia z / na rumuński po wycenie przekazanych nam plików najczęściej jest wyraźnie korzystniejsza niż wyliczenie kosztu tłumaczenia wprost na bazie ceny tłumaczenia za stronę podanej w cenniku.

Prezentowane niżej stawki tłumaczenia języka rumuńskiego są jedynie orientacyjne. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny.

Cena tłumaczenia rumuński

z rumuńskiego

od 65 PLN *

na rumuński

od 65 PLN

* Ceny netto za 1 stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami) tłumaczenia języka rumuńskiego.

Dbamy o jakość, dotrzymujemy ustaleń i terminów

Przy realizacji tłumaczeń na język rumuński i z języka rumuńskiego troszczymy się o każdy szczegół. Zależy nam na zachowaniu dokładności, dbamy o jakość tłumaczenia i finalizacji technicznej tłumaczonych tekstów. Istotną rolę odgrywają w tym nasi tłumacze języka rumuńskiego, zawodowi tłumacze, specjaliści odpowiedzialni za językową i merytoryczną jakość tłumaczeń rumuńskiego.

Wykorzystujemy najnowsze technologie, które pomagają nam efektywnie zarządzać projektami tłumaczeniowymi w naszym biurze tłumaczeń. Najważniejszą rolą m.in. programów CAT (wspomagających tłumaczenie) oraz narzędzi do zapewniania jakości jest usprawnienie procesu tłumaczenia oraz kontroli jego jakości. Dotyczy to również tłumaczenia na rumuński i z języka rumuńskiego.

Dodatkowo nasze biuro tłumaczeń dysponuje wypracowywanymi przez lata procedurami, zapewniającymi odpowiedni tryb pracy i spełnianie wymogów normy jakości ISO 17100.

Tłumaczenie rumuński – standard ISO 17100:2015

Certyfikat normy jakości ISO 17100:2015 Usługi tłumaczeniowe odnawiamy podczas wykonywanego w naszym biurze tłumaczeń audytu. Zgodnie z wymogami standardu ISO 17100 nasi tłumacze tłumaczenia na rumuński i tłumaczenia z rumuńskiego spełniają określone wymogi, w tym dysponują odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem zawodowym.

Tłumaczenia w języku rumuńskim dla firm

Jako profesjonalne biuro tłumaczeń zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczenia z języka rumuńskiego i na język rumuński. Dotyczy to tłumaczeń standardowych, specjalistycznych, przysięgłych i tłumaczeń stron internetowych.

Dostarczane przez nasze biuro tłumaczenia w języku rumuńskim odznaczają się wysoką jakością i dokładnością. To efekt wysiłków naszych menedżerów projektów, współpracujących z nami tłumaczy oraz innych specjalistów. Ogromne znaczenie mają też wykorzystywane przez nas nowoczesne technologie. W skrócie warto więc wymienić:

 • certyfikat ISO 17100:2015
 • profesjonalnych tłumaczy i korektorów
 • wykorzystywane programy CAT oraz narzędzia zapewniania jakości
 • dodatkową kontrolę tłumaczeń w języku rumuńskim

Spośród rodzajów tekstów, których tłumaczenie jest nam zlecane, najczęściej trafiają do nas:

 • tłumaczenia przysięgłe (świadectwa, umowy, zaświadczenia itd.)
 • dokumenty samochodowe (karty pojazdu, ubezpieczeniowe)
 • teksty finansowe i z zakresu księgowości
 • dokumenty techniczne i arkusze danych
 • instrukcje obsługi oraz przewodniki użytkownika
 • teksty marketingowe
 • katalogi, ulotki, prezentacje
 • teksty z dziedziny medycyny i farmacji
 • strony internetowe, pliki stron w formacie HTML, PHP, CSV, XML

W przypadku naszego biura tłumaczeń kompleksowa obsługa tłumaczeniowa oznacza zarówno tłumaczenie, jak i inne, dodatkowe usługi: korekta językowa i/lub merytoryczna, formatowanie dokumentów, konwersje do innych formatów plików oraz w razie potrzeby tworzenie nowych dokumentów (layoutu) od zera. Dotyczy to tłumaczeń w języku rumuńskim jak i dokumentów wielojęzycznych.

Slavis Tłumaczenia instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi? Katalogi produktów? Tłumaczymy pliki MS Office, InDesign, PDF!

Zamów wycenę »

Kompletna finalizacja tłumaczeń, to ogromny komfort dla naszych klientów. Niezależnie od formatu i rodzaju dostarczanych do naszego biura dokumentów gotowe tłumaczenie oddajemy "na gotowo", zachowując oryginalny układ plików wyjściowych.

Specjalizujemy się w tłumaczeniu stron WWW. Tłumaczenie treści na rumuński to pierwszy krok do wejścia na nowy rynek.

Tłumaczenie stron z/na rumuński

Język rumuński jest językiem ojczystym dla ok. 24 mln ludzi. Większość zamieszkuje Rumunię, mniejsza część to mieszkańcy takich krajów jak: Mołdawia, Hiszpania, Włochy, Izrael czy Serbia lub Ukraina, ale także Kazachstan, Rosja i USA.

Tłumaczenie stron internetowych, m.in. z rumuńskiego i na rumuński, to nasza specjalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Tłumaczenia stron internetowych. Dlaczego warto się zainteresować rynkiem rumuńskim?

Rumunia znajduje się na 14. miejscu wśród najważniejszych krajów docelowych dla eksportu polskich produktów. Wartość polskiego eksportu do Rumunii jest bliska 20 mld zł. Do Rumunii eksportujemy głównie maszyny i urządzenia mechaniczne, sprzęt elektryczny i ich części, materiały budowlane, środki transportu i artykuły włókiennicze oraz przetworzone produkty spożywcze. Widać więc, że jako cel eksportowy Rumunia może być bardzo atrakcyjnym, ale i dostępnym rynkiem.


Przy opracowywaniu strategii wejścia na nowy rynek, w tym przypadku rumuński, wśród dostępnych narzędzi prym wiodą kanały informacyjne związane z nowoczesnymi technologiami internetowymi. Obowiązkowa pozycja na początku takiej listy to strona internetowe, która należy przetłumaczyć na język rumuński.

Na język rumuński tłumaczymy najróżniejsze rodzaje stron internetowych, w tym m.in.:

 • proste strony-wizytówki
 • witryny produktowe i sprzedażowe
 • katalogi produktów i/lub usług
 • sklepy internetowe i inne e-commerce
 • strony służące jako wsparcie (kanały społecznościowe)
 • posty, newsy, prezentacje
 • wpisy oraz strony na blogach tematycznych
 • strony z treściami służące za zaplecze SEO

i wiele innych.

Slavis Tłumaczenia HTML

Masz do tłumaczenia dokumenty HTML, PHP, XML? Tłumaczymy strony internetowe na rumuński i inne języki!

Zamów wycenę »

Tłumaczenia przysięgłe z/na rumuński

Zapraszamy do korzystania z usług naszego biura tłumaczeń w zakresie tłumaczeń przysięgłych. Współpracujemy z wieloma tłumaczami, w tym z tłumaczami przysięgłymi języka rumuńskiego i wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione m.in. dokumentów prawniczych, umów, raportów, ekspertyz i innych podobnych, które są wymagane m.in. w urzędach czy instytucjach państwowych.

Aby wycenić i / lub zamówić tłumaczenie przysięgłe, wystarczy skorzystać z naszego Formularza wyceny, w którym koniecznie należy zaznaczyć opcję "tłumaczenie przysięgłe". Tłumaczenie odsyłamy e-mailem w postaci skanów, a oryginały tłumaczenia w formie papierowej, opatrzone podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego, pocztą lub kurierem.

Potrzebujesz wyceny?

Przejdź do strony formularza, wybierz języki, zaznacz "tłumaczenie przysięgłe" i prześlij do nas pliki / zapytanie!

do Wyceny »

Slavis ISO

Certyfikat normy ISO 17100:2015 dla usług tłumaczeniowych to gwarancja wysokiej jakości tłumaczenia.

Nasze tłumaczenia

 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenie stron WWW

Języki tłumaczenia

Inne językowe

Wysokie standardy

 • dowolny format dokumentu
 • zgodność z normą ISO 17100
 • programy wspomagające tłumaczenie
 • wewnętrzny system jakości

Korzystne warunki

Używamy programy CAT dla wszystkich tłumaczeń rumuńskiego.

Korzyści:

 • doskonałe ceny
 • wysoka precyzja tłumaczenia
 • krótkie terminy

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?
Wyślij zapytanie »