+48 41 20-20-500 info@slavis.net

Kontakt

Jeśli chcesz zlecić tłumaczenie, skontaktuj sie z nami. Tłumaczymy teksty standardowe, techniczne, specjalistyczne i przysięgłe. Specjalizujemy się w tłumaczeniu stron internetowych.

Slavis - tłumaczenia niemiecki

Masz pytania lub wątpliwości? Skorzystaj z formularza poniżej i wyślij do nas wiadomość. Zapraszamy!

Napisz do nas

Adres siedziby:

Slavis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Jeleniowska 177
25-550 Kielce, Polska
Tel.: +48 (41) 20-20-500
E-mail: info@slavis.net

Pracujemy:

Pn.-Pt. 9.00-17.00

Lokalizacja

Biuro tłumaczeń Slavis

Szybki kontakt, bezpłatna wycena

Nasze biuro tłumaczeń oferuje szybką i bezpłatną wycenę. Zajmujemy się tłumaczeniami od wielu lat i dobrze znamy niespodzianki, które mogą się pojawić podczas tłumaczenia. Potrafimy je przewidzieć, dlatego nasza wycena jest zawsze dokładna i trafna.

W przypadku wielu biur tłumaczeń zdarzają się ukrywane dodatkowe koszty. Nie w naszym biurze tłumaczeń. Zaproponowana przez nas przed rozpoczęciem tłumaczenia cena obowiązuje i nie podlega zmianom.

Masz do tłumaczenia pliki PDF? Zgłoś sie do nas, przedstawimy ci ofertę na ich przetłumaczenie!

Zamów wycenę »

Biuro tłumaczeń – zawsze na czas

Nasze bniuro tłumaczeń dostarcza tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem.

Dzi.eki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy precyzyjnie określić, ile czasu wymaga tłumaczenie danego projektu. Dlatego dostarczamy tłumaczenia w umówionym terminie, zgodnie z ustaleniami.

Bezpieczeństwo i poufność danych

Pracujemy zgodnie z wymogami normy ISO 17100, określającej miedzy innymi procesy zapewniające bezpieczeństwo i poufność informacji.

Więcej na ten temat pod Norma ISO 17100 » oraz pod Polityka prywatności naszej firmy.

Profesjonalna obsługa

Szczególny nacisk kładziemy na odpowiednią obsługę naszych klientów. Menedżerowie projektów w naszym biurze tłumaczeń to kompetentni pracownicy zapewniający obsługę na najwyższym poziomie. W każdej sytuacji służą wieloletnim doświadczeniem i zdobyta wiedzą, pomagając wybrać najlepsze, dopasowane do danego projektu rozwiązanie.

Specjalizacje i grupy językowe

Starannie dobieramy tłumaczy do każdego zlecenia. Do większości języków oferujemy wiele specjalizacji z różnych branż, zależnie od dostępności specjalistów w danym kraju.

Oferujemy tłumaczenia na wszystkie języki. Dotyczy to wszystkich popularnych formatów (pliki stron internetowych, w formacie HTML, PHP, XML, ale także PDF-y i pliki DTP jak Indesign czy Framemaker).

Najwięcej wyspecjalizowanych tłumaczy jest dostępnych dla najpopularniejszych języków europejskich jak angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, ale także języków środkowo- i wschodnioeuropejskich jak polski, rosyjski, ukraiński, słowacki, czeski, węgierski czy rumuński.

Native-speakerzy i specjaliści

W razie braku odpowiedniego tłumacza oferujemy wykonanie tłumaczenia przez tłumacza bez specjalizacji jednak z dodatkową pomocą specjalisty w danej dziedzinie. Tego typu sytuacje zdarzają się w przypadku rzadszych par jezykowych, na przykład tłumaczenia na estoński, kazachski czy języki afrykańskie.

Tłumaczenia przysięgłe

Wśród naszych tłumaczy są także tłumacze przysięgli. Jeśli Państwa tłumaczenie musi być poświadczone pieczęcią i podpisem tłumacza przysięgłego, to także zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Więcej ».

Slavis - tłumaczenia niemiecki

Slavis ISO

Biuro tłumaczeń Slavis z certyfikatem normy ISO 17100:2015.

Tłumaczenia techniczne

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty tłumaczeń technicznych, w których specjalizujemy się od wielu lat.

Oprócz doświadczonych tłumaczy szczególny nacisk kładziemy na jakość i dokładność tłumaczeń. Używamy do tego m.in. programów CAT oraz narzędzi, umożliwiających lepszą kontrolę jakości.

Więcej »

Tłumaczenia, OCR, DTP

Tłumaczenia obejmują często dodatkowe czynności związane z przetwarzaniem plików i tekstu.

Nasze biuro tłumaczeń zapewnia w razie potrzeby takie usługi jak:

  • OCR
  • skład tekstu (DTP)
  • adaptację grafik
  • proof-reading

Udzielamy też porad odnośnie organizacji tłumaczonych treści na stronach internetowych.

Strony internetowe

Wykonujemy tłumaczenia wszelkich stron WWW, tłumaczymy m.in.:

  • pliki php, html, xml
  • strony Wordpress
  • wyciągi z baz danych
  • e-commerce

Więcej »