Język bułgarski

Tłumaczenia bułgarski

Wykonujemy tłumaczenia z języka bułgarskiego i na język bułgarski na najwyższym poziomie, realizowane przez tłumaczy tłumaczących bądź korygujących tłumaczenie w swoim ojczystym języku.

Slavis - tłumaczenia bułgarski

Dostarczamy zarówno standardowe tłumaczenia bułgarskiego, jak i tłumaczenia techniczne, specjalistyczne oraz uwierzytelniane przez tłumaczy przysięgłych.

Poszukujesz tłumacza bułgarskiego?

Prześlij do nas pliki, które chcesz przetłumaczyć.

Zamów bezpłatną wycenę!

Wycena przysyłanych do nas plików jest zawsze najkorzystniejsza

Po wykonaniu wyceny ostateczny koszt tłumaczenia zwykle jest niższy, niż wynikałoby to wprost z podanego cennika, czyli przeliczenia ceny za strony oraz liczby stron do tłumaczenia. Dlatego zapraszamy do przesyłania do nas dokumentów do wyceny.

Prezentowane niżej stawki tłumaczenia języka bułgarskiego są jedynie orientacyjne. Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ma charakter informacyjny.

Cena tłumaczenia bułgarski

z bułgarskiego

od 65 PLN *

na bułgarski

od 65 PLN

* Ceny netto za 1 stronę obliczeniową (1500 znaków ze spacjami) tłumaczenia języka bułgarskiego.

Tłumaczenia Bułgarski – zgodnie z ISO 17100

Wszystkie tłumaczenia realizujemy zgodnie z wytycznymi najnowszej normy jakości dla usług tłumaczeniowych, czyli ISO 17100:2015. Jej wymogi odnoszą się zarówno do procedur, które muszą być wykonane przy każdym zleceniu, jak i do kwalifikacji, doświadczenia zawodowego i wykształcenia tłumaczy oraz korektorów, którzy dane tłumaczenie, w tym tłumaczenia na bułgarski i z bułgarskiego, mają wykonać.

Współpracujący z nami tłumacze bułgarskiego to profesjonaliści specjalizujący się w swoich dziedzinach z ogromnym doświadczeniem w tłumaczeniu specjalistycznych tekstów. Oprócz tłumaczy po filologii bułgarskiej to często informatycy, inżynierowie, architekci czy naukowcy.

Stawiamy na jakość, dokładność i dotrzymywanie terminów

W przypadku każdego zleconego tłumaczenia zwracamy szczególną uwagę na jakość i dokładność tłumaczenia. Realizacja tłumaczeń odbywa się według ściśle określonych (zgodnie z wytycznymi normy jakości ISO 17100) procedur. Nasi tłumacze bułgarskiego tłumaczą przy użyciu programów wspomagających tłumaczenie (CAT), dzięki czemu ich przekłady są gotowe szybciej, a przy tym są dokładniejsze i zawierają mniej ewent5ualnych błędów.

Wykonane tłumaczenia są dodatkowo poddawane kontroli przy wykorzystaniu narzędzi do zapewniania jakości. Wypracowane przez ponad 20 lat metody pracy pozwalają nam dostarczać wysokiej jakości tłumaczenia z i na język bułgarski. Stosowanie programów CAT pozwala realizować projekty tłumaczeniowe szybciej i dokładniej. Z tego powodu dostarczanie tłumaczeń na czas jest u nas regułą.

Tłumaczenia bułgarski dla firm

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczenia z języka bułgarskiego i na język bułgarski dla biznesu. Dotyczy to zarówno tłumaczeń standardowych, specjalistycznych, jak i uwierzytelnianych przez tłumaczy przysięgłych. Do naszego biura tłumaczeń trafiają m.in. następujące rodzaje dokumentów:

 • dokumenty o charakterze prawnym (tłumaczenia przysięgłe)
 • świadectwa i dyplomy
 • umowy, regulaminy i raporty
 • dokumenty samochodowe
 • finansowe i księgowe
 • dokumentacje techniczne
 • instrukcje obsługi i katalogi części
 • materiały promocyjne i prezentacje
 • strony internetowe, pliki HTML, XML

Kompleksowe tłumaczenia w języku bułgarskim

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie tłumaczeń języka bułgarskiego. Oprócz wymienionych rodzajów dokumentów doradzamy, w jaki sposób zorganizować treści na tłumaczonych stronach internetowych, czy jak przygotować wielojęzyczną wersję instrukcji obsługi czy katalogu.

Jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonujemy OCR i przygotowujemy układ tekstu i elementów graficznych dla tworzonych tłumaczeń. Po wykonaniu tłumaczenia dokładnie sprawdzamy formatowanie tekstu, dokładamy wszelkich starań, aby tłumaczenie wyglądem maksymalnie odpowiadało oryginalnym dokumentom.

Każde tłumaczenie z bułgarskiego czy na bułgarski jest u nas realizowane przy zastosowaniu nowoczesnych programów wspomagających tłumaczenie. Tworzona jest pamięć tłumaczeniowa i, jeśli jest taka potrzeba, są przygotowywane listy terminologiczne, które następnie można użyć podczas tłumaczenia.

Dzięki temu wszystkie tłumaczenia wykonywane dla danego klienta pozostają spójne. Tak samo zostaną przetłumaczone określone terminy w instrukcji obsługi, katalogu, prezentacji czy na stronach internetowych.

Slavis Tłumaczenia instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi? Katalogi produktów? Tłumaczymy pliki MS Office, InDesign, PDF!

Zamów wycenę »

Specjalizujemy się w tłumaczeniu stron WWW. Tłumaczenie strony internetowej na bułgarski to pierwszy krok do dotarcia do nowej grupy użytkowników.

Tłumaczenie stron z/na bułgarski

Nasze biuro tłumaczeń od lat specjalizuje się w tłumaczeniu stron internetowych, w tym na język bułgarski. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tłumaczenia stron WWW – więcej na ten temat na Tłumaczenia stron internetowych.

Język bułgarski jest używany przez około 9 mln osób. To głównie mieszkańcy Bułgarii i w niewielkiej części krajów niedaleko położonych jak Rumunia, Macedonia Północna, Mołdawia, Serbia, Ukraina czy Grecja.

Bułgaria jako rynek jest atrakcyjnym celem eksporterów z innych krajów, w tym z Polski. Rynek bułgarski charakteryzuje się małym nasyceniem towarów i usług, dużym zapotrzebowaniem na nowoczesne maszyny, urządzenia i rozwiązania technologiczne, przy czym cechuje go duży potencjał wzrostu.


Bułgarski rynek wydaje się perspektywicznym obszarem zbytu dla towarów i usług. Jako biuro z wieloletnim doświadczeniem zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie tłumaczenia wszelkiego rodzaju treści przeznaczonych do opublikowania na stronach internetowych w języku bułgarskim.

Slavis Tłumaczenia stron internetowych

Masz do tłumaczenia pliki HTML, PHP, XML? Tłumaczymy strony na bułgarski i inne języki!

Zamów wycenę »

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne w języku bułgarskim

Tłumaczenia techniczne i specjalistyczne w języku bułgarskim są szczególnie wymagające. Niezbędna jest wysoka dokładność tłumaczenia, spójność i jednolitość stosowanej właściwej terminologii.

Nasze biuro tłumaczeń ma na to sprawdzone, ale i nieustannie usprawniane metody:

 • współpraca wyłącznie z doświadczonymi, sprawdzonymi tłumaczami o odpowiednich kwalifikacjach
 • stosowanie nowoczesnych programów wspomagających tłumaczenie
 • wykorzystywanie dodatkowych rozwiązań informatycznych do kontroli i zapewniania jakości
 • bazowanie na sprawdzonych metodach i procedurach

Tłumaczenia przysięgłe bułgarskiego

Współpracujemy z wieloma tłumaczami przysięgłymi, w tym z tłumaczami bułgarskiego. Oferujemy tłumaczenia uwierzytelnione tekstów w języku bułgarskim. Przekłady zrealizowane przez tłumacza przysięgłego są opatrywane jego pieczęcią i podpisem, co ma potwierdzać, że są tłumaczeniem konkretnego dokumentu źródłowego.

Aby zamówić wycenę bułgarskiego tłumaczenia przysięgłego, wystarczy skorzystać z naszego Formularza wyceny, w którym należy zaznaczyć opcję "tłumaczenie przysięgłe". Tłumaczenie odsyłamy e-mailem w postaci skanów, a oryginał tłumaczenia, opatrzony podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego języka bułgarskiego, wysyłamy pocztą lub kurierem.

Potrzebujesz wyceny?

Przejdź do formularza, wybierz języki i prześlij do nas pliki lub zapytanie!

do Wyceny »

Slavis ISO

Tłumaczenia z/na język bułgarski wg normy ISO 17100:2015 dla usług tłumaczeniowych.

Nasze tłumaczenia

 • Tłumaczenia przysięgłe
 • Tłumaczenia techniczne
 • Tłumaczenia specjalistyczne
 • Tłumaczenie stron WWW

Języki tłumaczenia

Inne językowe

Doskonała obsługa

 • każdy format pliku
 • zgodność z ISO 17100
 • narzędzia CAT
 • własne rozwiązania IT
 • system zarządzania jakością

Programy CAT

Programy wspomagające tłumaczenie dla każdego zlecenia zapewniają:

 • doskonałe ceny
 • wysoką jakość
 • spójność terminologii
 • krótszy czas tłumaczenia

Zaufali nam

Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?
Wyślij zapytanie »