Klienci

Nasi klienci i ich opinie o nas

Jeśli nie wiesz, czy nam zaufać, poznaj opinie naszych klientów. Sprawdź, co mają o nas do powiedzenia.

Slavis - klienci biura tłumaczeń opinie

Biuro tłumaczeń Slavis realizuje tłumaczenia zwykłe, techniczne, przysięgłe i specjalistyczne w wielu dziedzinach. Dowiedz się, kto m.in. poleca tłumaczenia dostarczane przez nasze biuro tłumaczeń.

Z firmą Slavis współpracujemy od 2007 roku. Firma ta wykonała dla nas wiele tłumaczeń pisemnych z dziedziny finansów, ekonomii, techniki, systemów jakości, procesów technologicznych i podobnych. Potwierdzamy, że dostarczane tłumaczenia są wykonywane terminowo oraz z należytą starannością. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy możemy śmiało polecić świadczone przez nią usługi tłumaczeniowe.

Sławomir Prusaczyk
prokurent

Od 1991 roku dostarczamy wnętrza dla biur, salonów wystawowych, oddziałów banków, hoteli oraz placówek oświatowych i medycznych na całym świecie. Nasze fabryki znajdują się w sześciu lokalizacjach na całym świecie, a my zrealizowaliśmy zamówienia w ponad stu krajach. Do biura tłumaczeń Slavis zwróciliśmy się, aby przetłumaczyć naszą stronę internetową. Jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych usług, polecamy współpracę z tym biurem.

Aneta Drastich
Project Coordinator

Projektujemy i wykonujemy konstrukcje stalowe dla poważnych klientów ze ścisłej światowej czołówki. W naszym przypadku nie ma miejsca na błędy. Tłumaczenie projektów wykonawczych i dokumentacji technicznej powierzamy partnerom z biura tłumaczeń Slavis. Szczerze polecam współpracę z tym biurem.

Marek Dziedzic
menedżer projektów

Biuro tłumaczeń Slavis wykonało dla Urzędu Marszałkowskiego tłumaczenie obszernej dokumentacji oraz raportu z audytu finansowego z języka polskiego na języka angielski. Wydrukowane, gotowe tłumaczenie zostało dostarczone przed czasem i wyglądało dokładnie tak jak oryginalne dokumenty. Mogę polecić korzystanie z usług biura Slavis.

Sylwia Dyniakowska
zarządzanie projektami

eStoreMedia wspiera firmy w promocji marki, rozwoju oraz sprzedaży w Internecie. Kiedy potrzebowaliśmy przetłumaczyć umowę z j. angielskiego na j. rosyjski, zwróciliśmy się o pomoc do biura tłumaczeń Slavis. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, serdecznie polecamy.

Filip Żok
client partner director

STERNET dostarcza napędy elektryczne oraz systemy automatyki przemysłowej. Wiedza i doświadczenie tworzą nasze kompetencje do dostarczania rozwiązań opartych na innowacyjnych usługach i produktach. Gdy potrzebowaliśmy przetłumaczyć teksty na j. angielski, zwróciliśmy się do biura tłumaczeń Slavis. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, serdecznie polecamy.

Joanna Klimek
spec. ds. marketingu

Marka Dallmayr jest znana z doskonałej jakości i pasji. Nasi eksperci nieustannie szukają na całym świecie najlepszych odmian nasion kawy. Skupiamy się na wydobyciu wyśmienitego aromatu z każdego ziarenka, ponieważ szczegóły są bardzo ważne. U swoich partnerów szukamy tego samego - dbania o każdy szczegół. Dlatego śmiało mogę polecić biuro tłumaczeń Slavis.

Arnd Springer
Jackson Vending Dallmayr (MENA), Dubai

Od 28 lat dostarczamy nowoczesne, autorskie rozwiązania informatyczne dla biznesu. Realizujemy wiele projektów informatycznych dla spółek o zasięgu międzynarodowym. Naszym zadaniem jest usprawnienie procesów związanych z obsługą klienta i organizacją pracy infolinii. Ze względu na konieczność przygotowywania specjalistycznej dokumentacji systemowej również w języku angielskim, korzystaliśmy z usług biura tłumaczeń Slavis. Współpraca przebiegała bardzo dobrze, a do jakości wykonanych usług nie mamy żadnych zastrzeżeń. Serdecznie polecamy!

Katarzyna Janus-Cichacz
Marketing & PR Manager

W naszej kancelarii regularnie spotykamy się z potrzebą zlecenia tłumaczenia przysięgłego. Zazwyczaj są to sprawy związane z obsługą zagranicznych spółek oraz cudzoziemców – legalizacja pobytu, sprawy związane z zatrudnieniem, zdobyciem zezwoleń, obsługa spadków i wiele innych. Z chęcią korzystamy w takich przypadkach z portalu Sworny.com, na którym bez straty czasu uzyskujemy ofertę i zamawiamy tłumaczenie przysięgłe. Pozwala nam to zaoszczędzić dużo cennego czasu. Gorąco polecam!

Michał Sochański
adwokat

Biuro tłumaczeń Slavis regularnie wykonuje dla nas tłumaczenia przysięgłe zagranicznych PITów, faktur z zagranicy, finansowych międzynarodowych umów i raportów. Zawsze możemy liczyć na miły kontakt i szybkie wykonanie zleconych usług.

Maciej Brąś
wiceprezes zarządu

W Zanum przykładamy największą wagę do zdrowia. Tworzymy oprogramowanie i dostarczamy rozwiązania online, których celem jest poprawa jakości życia jednostki w społeczeństwie. Współpracujemy z firmami na całym świecie i wymagamy od naszych partnerów rozumienia naszych potrzeb i filozofii. Slavis Tłumaczenia pomaga nam w lokalizacji naszych cyfrowych treści tłumaczonych na języki: arabski, chiński, francuski, angielski i wiele innych. Język używany w naszych filmach i aplikacjach musi być bezpośredni, zrozumiały i łatwy w odbiorze dla naszych klientów. Dlatego wybraliśmy Slavis Tłumaczenia, biuro tłumaczeń, którego usługi tłumaczeniowe niniejszym polecamy!

Stephan Arndt
CEO / Geschäftsführer

EKO-TRANS jest firmą działającą od 2000 roku. Naszą główną działalność stanowi dystrybucja gazów LPG na terenie kraju jak i Europy. Obecnie utrzymujemy szerokie kontakty handlowe z największymi koncernami paliwowymi, co czyni nas pewnym i bezpiecznym dostawcą gazu. W związku z ciągłym rozwojem naszej firmy potrzebowaliśmy przetłumaczyć stronę internetową, w czym pomogło nam biuro tłumaczeń SLAVIS. Współpraca przebiegała bez zarzutów, serdecznie polecamy!

Artur Rafalik
właściciel

Activ Investment z powodzeniem działa na polskim rynku od 1996 roku. W naszych inwestycjach, poza oczywistą lokalizacją, stawiamy przede wszystkim na jakość wykończenia budynków oraz na funkcjonalność. Dzięki temu spotykamy się z rosnącym zainteresowaniem naszą ofertą także ze strony wymagających zagranicznych klientów. Aby wyjść im naprzeciw, zwróciliśmy się do biura tłumaczeń Slavis z prośbą o tłumaczenie naszej strony internetowej. Otrzymaliśmy szybką wycenę oraz ofertę na tłumaczenie i wprowadzenie tekstów do systemu CMS. Współpraca przebiegała wzorowo, możemy śmiało polecić agencję tłumaczeń Slavis.

Monika Kudełko
specjalista ds. marketingu

Nasi klienci oczekują od nas profesjonalizmu oraz wiarygodności. Dlatego, gdy chcieliśmy przetłumaczyć stronę internetową na kilka europejskich języków, zwróciliśmy się do biura tłumaczeń Slavis. Współpraca przebiegała znakomicie, otrzymaliśmy nie tylko tłumaczenie, ale także fachową pomoc przy doborze wtyczki językowej oraz umieszczaniu gotowego tekstu na stronie. Serdecznie polecamy!

Karol Stojek
sales manager

Nasi zawodnicy biorą udział w zawodach na całym świecie. To świetna promocja naszego klubu, regionu i całej Polski. Przy okazji wyjazdów niezbędne są nam przetłumaczone ulotki, broszury i informacje reklamowe oraz umowy z zagranicznymi partnerami. Tego rodzaju dokumenty przesyłamy do tłumaczenia do biura Slavis, które oferuje konkurencyjne ceny i bardzo szybko realizuje zlecenia. Polecam!

Grzegorz Kędzierski
prezes zarządu

Pilnie potrzebowaliśmy specjalistycznego tłumaczenia na angielski dokumentacji z projektu unijnego na temat “Technologii neutralizacji wód zbiorników acidotroficznych z zastosowaniem mieszania wodno-powietrznego w aplikatorach powierzchniowo-wgłębnych.”. Biuro tłumaczeń Slavis dostarczyło nam perfekcyjne tłumaczenie zgodnie z wymaganym terminem, nie doliczając nic za tryb ekspresowy. Polecam współpracę z tym biurem.

Bolesław Gustaw Bernaczek
prezes

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej. W związku ze stałym rozwojem naszej firmy potrzebujemy tłumaczyć teksty m.in. na język angielski, niemiecki i rosyjski. W tym zakresie nawiązaliśmy współpracę z biurem tłumaczeń Slavis. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości tłumaczeń, serdecznie polecamy.

Daniel Kurek
product manager

"Dajemy Ci poczucie luksusu", tym się zajmujemy. W naszej pracy - sprzedaży i serwisowaniu prestiżowych zegarków - każdy szczegół ma znaczenie. Przy tworzeniu nowej, anglojęzycznej wersji naszej strony internetowej skorzystaliśmy z porad i usług biura tłumaczeń Slavis, które z powodzeniem zlokalizowało treść serwisu. Zaoferowane warunki były bardzo konkurencyjne, współpraca przebiegała wzorowo, możemy gorąco polecić.

Karol Markowski
właściciel

LAB-EL Elektronika Laboratoryjna jest producentem termometrów, higrometrów i innych urządzeń elektronicznych. Kiedy postanowiliśmy skierować naszą ofertę również do klientów anglojęzycznych, szukaliśmy biura tłumaczeń, które będzie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zwróciliśmy się o pomoc do biura tłumaczeń Slavis. Współpraca przebiegała doskonale, a dostarczone tłumaczenie strony WWW spełniało wszystkie nasze wymagania. Gorąco polecamy!

Andrzej Łobzowski
właściciel

Regularnie obsługujemy klientów obcojęzycznych, nasza kadra biegle włada kilkoma językami. Gdy tworzyliśmy nową wersję firmowej strony internetowej, lokalizacja jej na język obcy była naturalną potrzebą. W tym przypadku nie chodzi o zwykłe tłumaczenie, ale takie, dzięki któremu można zyskać przewagę w wyszukiwarkach internetowych. Biuro tłumaczeń Slavis świetnie wywiązało się z tego zadania, polecamy!

Iwona Bielecka-Lato
doradca podatkowy, radca prawny

Projektujemy, produkujemy i eksportujemy maszyny do pakowania. Tłumaczeniem naszej dokumentacji zajmuje się m.in. biuro tłumaczeń Slavis, które ze zleconych prac wywiązuje się zawsze w na czas, a z wykonywanych tłumaczeń jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam.

Monika Zawacka
menedżer projektów

Firma Bio-Med regularnie korzysta z programów pomocowych Unii Europejskiej, wdraża nowoczesne technologie i obsługuje obcojęzycznych kontrahentów. Na biuro tłumaczeń Slavis trafiliśmy już na samym początku. Od tej pory zwracamy się wyłącznie do tego biura, ilekroć mamy coś do przetłumaczenia, ponieważ sprawdza się i nie widzimy potrzeby próbowania innych firm tego typu: tłumaczenia zawsze wyglądają świetnie, nie są przekraczane żadne terminy no i można liczyć na pomoc pracowników tej firmy w przypadku elektronicznych publikacji, na czym znają się bardzo dobrze. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić firmę, na której nigdy się nie zawiedliśmy!

Stefan Sikora
prezes

Cieszymy się z okazanego zaufania

Zadowolenie naszych klientów to niezmiennie od ponad 20 lat nasz najwyższy priorytet. Dbamy o jakość dostarczanych tłumaczeń, dobieramy odpowiednich tłumaczy i dbamy o jak najwyższy poziom naszych usług tłumaczeniowych.

Prezentowane tu opinie wybranych klientów świadczą o ich zaufaniu do naszego biura tłumaczeń. Wielu wraca do nas przy okazji kolejnych zleceń.

DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!

Prześlij do nas dokumenty lub adres strony. Sprawdź naszą ofertę!


Slavis ISO

Mamy procedury zgodne z wytycznymi ISO 17100:2015, najnowszej normy dla usług tłumaczeniowych.

Biuro tłumaczeń

Sprawdzone metody

Jak dbamy o jakość

Języki tłumaczenia

 • Język angielski
 • Język białoruski
 • Język bułgarski
 • Język chorwacki
 • Język czeski
 • Język duński
 • Język estoński
 • Język francuski
 • Język hiszpański
 • Język islandzki
 • Język japoński
 • Język koreański
 • Język litewski
 • Język łotewski
 • Język niderlandzki
 • Język niemiecki
 • Język norweski
 • Język rosyjski
 • Język rumuński
 • Język słowacki
 • Język słoweński
 • Język szwedzki
 • Język tajski
 • Język turecki
 • Język ukraiński
 • Język węgierski
 • Język włoski
 • Języki świata
 • Tłumacz polsko-niemiecki

Podstawy zaufania

Zaufanie naszych klientów budujemy, realizując każde kolejne tłumaczenie.

Kompetencje menedżerów, doświadczenie tłumaczy i kwalifikacje działu IT to gwarancja wysokiej jakości, której chcą nasi klienci.

Sprawdź naszą ofertę, wyślij pliki do wyceny i sprawdź, czy warto!

Do najczęściej zlecanych tekstów należą tłumaczenia serwisów internetowych. Klienci proszą o pomoc w zaplanowaniu wersji językowych swoich treści.

Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?
Wyślij pliki do wyceny »