Slavis Phone Number+48 41 20-20-500 Slavis E-mail info@slavis.net
Slavis deutsche Version Slavis english Version

Biuro tłumaczeń Kielce

Biuro tłumaczeń Slavis oferuje każdy rodzaj tłumaczeń pisemnych na dowolny język. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi tłumaczami. Mamy certyfikat jakości ISO 17100:2015.

Slavis - biuro tłumaczeń Kielce

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Działamy na rynku tłumaczeniowym od ponad 20 lat. Główna siedziba znajduje się w biurze tłumaczeń w Kielcach, ale dział techniczny to zespół specjalistów w całej Polsce, a nasi profesjonalni tłumacze są rozsiani po całym świecie.

Tłumaczenia z profesjonalnego biura tłumaczeń

 • sprawdzeni, zawodowi tłumacze o potwierdzonych kwalifikacjach
 • rokrocznie odnawiany certyfikat najbardziej restrykcyjnej normy jakości ISO 17100:2015 Usługi tłumaczeniowe
 • doświadczeni i kompetentni menedżerowie projektów
 • system zarządzania jakością
 • dostęp do tłumaczenia na większość języków świata
 • najlepsze programy zapewniające najwyższą kontrolę jakości
 • najnowsze technologie zapewniające rewelacyjną efektywność i najlepsze ceny
 • dostęp do tłumaczeń poświadczonych przez tłumacza przysięgłego online – bez wychodzenia z domu
 • szybka i dokładna wycena oraz bezkonkurencyjna oferta w kilkanaście minut
 • kompletna obsługa techniczna: formatowanie, DTP itp.
 • bezpieczeństwo danych i płatności
 • szybka i pewna realizacja i dostarczenie gotowych tłumaczeń

Prześlij tekst do wyceny

Wyślij do nas pliki, które chcesz przetłumaczyć.

Zamów bezpłatną wycenę!

Biuro tłumaczeń – kompleksowa obsługa

Profesjonalna obsługa w naszym biurze tłumaczeń polega na szybkim przyjęciu każdego zapytania, jego fachowej analizie i rzeczowej wycenie. Przed rozpoczęciem pracy starannie rozpatrujemy potencjalne problemy i planujemy odpowiednie rozwiązania.

Realizacja tłumaczenia zawsze odbywa się z uwzględnieniem wszystkich wytycznych i uzgodnień. O niczym nie zapominamy, nic nie uchodzi naszej uwagi.

Tłumaczenia dostarczamy zawsze w terminie i zgodnie ze wszystkimi ustaleniami. Nasze ceny nigdy nie zawierają żadnych ukrytych kosztów.

Zajmujemy się tłumaczeniem kompleksowo. To znaczy, że wyrażamy gotowość tłumaczenia wszelkich dokumentów i tekstów naszych klientów, oferując dostęp do wyspecjalizowanych tłumaczy i korektorów, tak aby zapewnić tłumaczenie na najwyższym poziomie.

Ponadto nasze biuro tłumaczeń w Kielcach zapewnia kompleksową obsługę każdego tłumaczenia: od fachowego przygotowania dokumentów źródłowych, poprzez profesjonalną analizę, aż po tłumaczenie przez zawodowych tłumaczy o potwierdzonych kwalifikacjach i wykończenie techniczne dokumentów z gotowym przetłumaczonym tekstem.

Slavis tłumaczenie instrukcji obsługi

Instrukcje obsługi? Katalogi produktów? Tłumaczymy pliki MS Office, InDesign, PDF!

Zamów wycenę dokumentów »

Dostarczane przez nasze biuro tłumaczeń przetłumaczone dokumenty są zbliżone lub identyczne (zależnie od ustaleń przed przyjęciem zlecenia) co oryginalne dokumenty przyjęte do tłumaczenia.

Skutecznie obniżamy koszty tłumaczenia

Większość tekstów zawiera powtarzające się lub podobne fragmenty. Za pomocą programów CAT oraz dodatkowych rozwiązań informatycznych jesteśmy w stanie znacznie ograniczyć ilość tekstu do tłumaczenia, zapewniając znacznie lepszą ofertę – w zakresie ceny i terminu realizacji.

Im więcej powtórzeń w tekście, tym mniej pracy ma tłumacz. I tym mniejszy koszt tłumaczenia. Nie każde biuro tłumaczeń o tym wspomina. My w naszym biurze tłumaczeń w Kielcach mówimy zawsze. Jakich tekstów to dotyczy? Takich, jak:

 • instrukcje obsługi, użytkownika
 • broszury oraz katalogi
 • wznawiane wersje utworzonych już wcześniej dokumentów

i wielu, wielu innych. Dotyczy to głównie tłumaczeń technicznych, które wykonujemy od wielu lat oraz tłumaczenia stron internetowych, w których nasze biuro tłumaczeń się specjalizuje.

Tłumaczenia dla firm – biuro tłumaczeń Kielce

Zapraszamy do korzystania z usług oferowanych przez nasze biuro tłumaczeń Kielce, które zapewnia komplet tłumaczeń dla biznesu.

Slavis - tłumaczenia niemiecki

Więcej na temat kompleksowej obsługi przedstawiamy na stronie Tłumaczenia dla firm, kompleksowa obsługa. Serdecznie zapraszamy!

Tłumacz przysięgły online - bez wychodzenia z domu

W naszym biurze tłumaczeń Kielce można także zamówić tłumaczenie poświadczone przez tłumacza przysięgłego, potocznie tzw. tłumaczenie przysięgłe. Wygodnie, przez Internet, bez wychodzenia z domu. Wystarczy skorzystać z formularza wyceny, wybrać pliki do tłumaczenia i zaznaczyć w formularzu opcję "Tłumaczenie przysięgłe".

Przejdź do Formularz wyceny

Gotowe tłumaczenia poświadczone przez tłumacza przysięgłego pieczęcią i podpisem (zgodności przekładu z oryginałem) dostarczamy natychmiast po otrzymaniu od tłumacza e-mailem w postaci skanów, a oryginalne poświadczone tłumaczenie wysyłamy kurierem. Więcej na stronie Tłumaczenia przysięgłe online.

Pomagamy w zdobywaniu nowych rynków

Zajmujemy się realizacją wszelkiego typu tłumaczeń, od tekstów standardowych, przez techniczne i specjalistyczne, na tłumaczeniach poświadczonych skończywszy.

Od kilku lat specjalizujemy się w tłumaczeniu stron internetowych. Pomagamy w dostępie do klientów obcojęzycznych przybywających do Polski i w dostępie do zagranicznych rynków.

Tłumaczymy proste strony internetowe, strony blogowe, serwisy CMS jak Wordpress itp. Doradzamy, w jaki sposób zorganizować treści w dodawanych wersjach językowych, aby najskuteczniej trafiały do wybranego odbiorcy.


Więcej na ten temat na stronie Tłumaczenia stron internetowych. Zapraszamy, warto!

Nowoczesne biuro tłumaczeń

Nasze biuro tłumaczeń w Kielcach bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach technicznych. To elementy, które zapewniają najwyższy standard obsługi i realizacji tłumaczeń w naszej firmie:

 • nowoczesne programy CAT
 • centralny system zarządzania projektami
 • system zarządzania jakością zgodnie z ISO 17100
 • własne rozwiązania informatyczne do kontroli i polepszania jakości tłumaczeń
 • sprawdzone przez lata procedury i metody pracy

Więcej na temat jakości tłumaczeń, jaką zapewnia nasze biuro tłumaczeń w Kielcach, przedstawiamy na stronie Jakość tłumaczenia. Zapraszamy!

Slavis tłumaczenia techniczne

Tłumaczenia techniczne? Tłumaczymy pliki MS Office, FrameMaker, InDesign, PDF!

Tłumaczenia techniczne »

Biuro tłumaczeń Kielce z certyfikatem ISO

Z wielką radością informujemy, że nasze biuro tłumaczeń posiada rokrocznie odnawiany podczas drobiazgowego audytu certyfikat najnowszej i najbardziej restrykcyjnej normy jakości ISO 17100:2015 Usługi tłumaczeniowe.

To międzynarodowa norma jakości, która określa procedury i metody postępowania dla firm świadczących usługi tłumaczeniowe. Jej wytyczne dotyczą bezpieczeństwa przekazywanych informacji, potwierdzania wymaganych kwalifikacji tłumaczy, którym zlecane są realizowane projekty tłumaczeniowe i wiele więcej kwestii, mających bezpośredni wpływ na jakość tłumaczeń.

PDF, Excel, Indesign?
Potrzebujesz wyceny tłumaczenia?

Wyślij pliki do wyceny »

Slavis ISO

Biuro tłumaczeń Kielce z certyfikatem ISO 17100 Usługi tłumaczeniowe.

Oferta tłumaczeń:

Biuro tłumaczeń:

Na wszystkie języki

Nasze biuro tłumaczeń dostarcza tłumaczenia na większość bardziej i tych mniej popularnych języków świata, m.in.:

Wysokie standardy

 • obsługa wszystkich formatów
 • zgodnie z wymogami ISO 17100
 • CAT: Trados i Transit
 • system zarządzania projektami
 • wewnętrzna kontrola jakości

Więcej na stronie Nasza jakość »

Wycena i świetna oferta

Używamy profesjonalnych narzędzi do analizy i wspomagania procesu tłumaczenia. Profesjonalna wycena i zawsze bardzo dobra oferta. Wystarczy przesłać do nas pliki do wyceny.

Poufność danych

Wszystkie wysyłane do nas informacje, w tym pliki do tłumaczenia, są przez nas traktowane poufnie.