+48 41 20-20-500
info@slavis.net


Biuro Tłumaczeń

Jeśli chcesz zlecić tłumaczenie, masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym biurem tłumaczeń. Zadzwoń do nas lub wyślij maila. Miło nam będzie cię również gościć w siedzibie naszej firmy. Zapraszamy!

Napisz do nas

Adres

Slavis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Warszawska 21/2
25-512 Kielce, Polska
Tel.: +48 41 20-20-500
E-mail: info@slavis.net
Pracujemy:
Pn.-Pt. 9.00-17.00

Lokalizacja

Szybki kontakt, bezpłatna wycena

Nasze biuro tłumaczeń oferuje szybką i bezpłatną wycenę. Zajmujemy się tłumaczeniami od wielu lat i dobrze znamy niespodzianki, które mogą się pojawić podczas tłumaczenia. Potrafimy je przewidzieć, dlatego nasza wycena jest zawsze dokładna i trafna.

W przypadku wielu biur tłumaczeń zdarzają się ukrywane dodatkowe koszty. Nie w naszym biurze tłumaczeń. Zaproponowana przez nas przed rozpoczęciem tłumaczenia cena obowiązuje i nie podlega zmianom.

Biuro tłumaczeń – zawsze na czas

Biuro tłumaczeń na czas – nasze biuro tłumaczeń dostarcza tłumaczenia zgodnie z ustalonym terminem. Niemal zawsze. Niemal, bo za wyjątkiem wypadków losowych, których nie da się wykluczyć.

Dlaczego w naszym biurze tłumaczeń nie terminy nie są przekraczane ani przedłużane? Dzięki doświadczeniu precyzyjnie określamy, ile czasu wymaga tłumaczenie danego projektu. Proces tłumaczenia znamy na wylot.

Co znaczy profesjonalna obsługa

Dobre biuro tłumaczeń zapewnia profesjonalną obsługę. Co znaczy profesjonalna obsługa? To znaczy, że nie jest tylko pośrednikiem. Oferuje skład i formatowanie tłumaczonych dokumentów, proponuje dodatkową korektę przetłumaczonego tekstu, wie, jak zapewnić wysoką jakość tłumaczenia. Służy radą i pomaga wybrać najlepsze rozwiązanie. Skrojone do potrzeb swojego klienta. Tak właśnie działamy.