+48 41 20-20-500
info@slavis.net

Tłumaczenie tekstu - co mówią o nas klienci

Nie wiesz, czy nam zaufać? Poznaj opinie naszych klientów. Dowiedz się, co myślą o nas ci, którzy zlecili nam tłumaczenie, korektę techniczną czy po prostu skład tekstu. Nie podejmuj decyzji w ciemno!

Z firmą Slavis współpracujemy od 2007 roku. Firma ta wykonała dla nas wiele tłumaczeń pisemnych z dziedziny finansów, ekonomii, techniki, systemów jakości, procesów technologicznych i podobnych. Potwierdzamy, że dostarczane tłumaczenia są wykonywane terminowo oraz z należytą starannością. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy możemy śmiało polecić świadczone przez nią usługi tłumaczeniowe.
Sławomir Prusaczyk
prokurent
Biuro tłumaczeń Slavis wykonało dla Urzędu Marszałkowskiego tłumaczenie obszernej dokumentacji oraz raportu z audytu finansowego z języka polskiego na języka angielski. Wydrukowane, gotowe tłumaczenie zostało dostarczone przed czasem i wyglądało dokładnie tak jak oryginalne dokumenty. Mogę polecić korzystanie z usług biura Slavis.
Sylwia Dyniakowska
zarządzanie projektami
Marka Dallmayr jest znana z doskonałej jakości i pasji. Nasi eksperci nieustannie szukają na całym świecie najlepszych odmian nasion kawy. Skupiamy się na wydobyciu wyśmienitego aromatu z każdego ziarenka, ponieważ szczegóły są bardzo ważne. U swoich partnerów szukamy tego samego - dbania o każdy szczegół. Dlatego śmiało mogę polecić biuro tłumaczeń Slavis.
Arnd Springer
Jackson Vending Dallmayr (MENA), Dubai
W naszej kancelarii regularnie spotykamy się z potrzebą zlecenia tłumaczenia przysięgłego. Zazwyczaj są to sprawy związane z obsługą zagranicznych spółek oraz cudzoziemców – legalizacja pobytu, sprawy związane z zatrudnieniem, zdobyciem zezwoleń, obsługa spadków i wiele innych. Z chęcią korzystamy w takich przypadkach z portalu Sworny.com, na którym bez straty czasu uzyskujemy ofertę i zamawiamy tłumaczenie przysięgłe. Pozwala nam to zaoszczędzić dużo cennego czasu. Gorąco polecam!
Michał Sochański
adwokat
Biuro tłumaczeń Slavis regularnie wykonuje dla nas tłumaczenia przysięgłe zagranicznych PITów, faktur z zagranicy, finansowych międzynarodowych umów i raportów. Zawsze możemy liczyć na miły kontakt i szybkie wykonanie zleconych usług.
Maciej Brąś
wiceprezes zarządu
W Zanum przykładamy największą wagę do zdrowia. Tworzymy oprogramowanie i dostarczamy rozwiązania online, których celem jest poprawa jakości życia jednostki w społeczeństwie. Współpracujemy z firmami na całym świecie i wymagamy od naszych partnerów rozumienia naszych potrzeb i filozofii. Slavis Tłumaczenia pomaga nam w lokalizacji naszych cyfrowych treści tłumaczonych na języki: arabski, chiński, francuski, angielski i wiele innych. Język używany w naszych filmach i aplikacjach musi być bezpośredni, zrozumiały i łatwy w odbiorze dla naszych klientów. Dlatego wybraliśmy Slavis Tłumaczenia, biuro tłumaczeń, którego usługi tłumaczeniowe niniejszym polecamy!
Stephan Arndt
CEO / Geschäftsführer
Activ Investment z powodzeniem działa na polskim rynku od 1996 roku. W naszych inwestycjach, poza oczywistą lokalizacją, stawiamy przede wszystkim na jakość wykończenia budynków oraz na funkcjonalność. Dzięki temu spotykamy się z rosnącym zainteresowaniem naszą ofertą także ze strony wymagających zagranicznych klientów. Aby wyjść im naprzeciw, zwróciliśmy się do biura tłumaczeń Slavis z prośbą o tłumaczenie naszej strony internetowej. Otrzymaliśmy szybką wycenę oraz ofertę na tłumaczenie i wprowadzenie tekstów do systemu CMS. Współpraca przebiegała wzorowo, możemy śmiało polecić agencję tłumaczeń Slavis.
Monika Kudełko
specjalista ds. marketingu
Nasi klienci oczekują od nas profesjonalizmu oraz wiarygodności. Dlatego, gdy chcieliśmy przetłumaczyć stronę internetową na kilka europejskich języków, zwróciliśmy się do biura tłumaczeń Slavis. Współpraca przebiegała znakomicie, otrzymaliśmy nie tylko tłumaczenie, ale także fachową pomoc przy doborze wtyczki językowej oraz umieszczaniu gotowego tekstu na stronie. Serdecznie polecamy!
Karol Stojek
sales manager
Nasi zawodnicy biorą udział w zawodach na całym świecie. To świetna promocja naszego klubu, regionu i całej Polski. Przy okazji wyjazdów niezbędne są nam przetłumaczone ulotki, broszury i informacje reklamowe oraz umowy z zagranicznymi partnerami. Tego rodzaju dokumenty przesyłamy do tłumaczenia do biura Slavis, które oferuje konkurencyjne ceny i bardzo szybko realizuje zlecenia. Polecam!
Grzegorz Kędzierski
prezes zarządu
Pilnie potrzebowaliśmy specjalistycznego tłumaczenia na angielski dokumentacji z projektu unijnego na temat “Technologii neutralizacji wód zbiorników acidotroficznych z zastosowaniem mieszania wodno-powietrznego w aplikatorach powierzchniowo-wgłębnych.”. Biuro tłumaczeń Slavis dostarczyło nam perfekcyjne tłumaczenie zgodnie z wymaganym terminem, nie doliczając nic za tryb ekspresowy. Polecam współpracę z tym biurem.
Bolesław Gustaw Bernaczek
prezes
"Dajemy Ci poczucie luksusu", tym się zajmujemy. W naszej pracy - sprzedaży i serwisowaniu prestiżowych zegarków - każdy szczegół ma znaczenie. Przy tworzeniu nowej, anglojęzycznej wersji naszej strony internetowej skorzystaliśmy z porad i usług biura tłumaczeń Slavis, które z powodzeniem zlokalizowało treść serwisu. Zaoferowane warunki były bardzo konkurencyjne, współpraca przebiegała wzorowo, możemy gorąco polecić.
Karol Markowski
właściciel
Regularnie obsługujemy klientów obcojęzycznych, nasza kadra biegle włada kilkoma językami. Gdy tworzyliśmy nową wersję firmowej strony internetowej, lokalizacja jej na język obcy była naturalną potrzebą. W tym przypadku nie chodzi o zwykłe tłumaczenie, ale takie, dzięki któremu można zyskać przewagę w wyszukiwarkach internetowych. Biuro tłumaczeń Slavis świetnie wywiązało się z tego zadania, polecamy!
Iwona Bielecka-Lato
doradca podatkowy, radca prawny
Projektujemy, produkujemy i eksportujemy maszyny do pakowania. Tłumaczeniem naszej dokumentacji zajmuje się m.in. biuro tłumaczeń Slavis, które ze zleconych prac wywiązuje się zawsze w na czas, a z wykonywanych tłumaczeń jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam.
Monika Zawacka
menedżer projektów
Firma Bio-Med regularnie korzysta z programów pomocowych Unii Europejskiej, wdraża nowoczesne technologie i obsługuje obcojęzycznych kontrahentów. Na biuro tłumaczeń Slavis trafiliśmy już na samym początku. Od tej pory zwracamy się wyłącznie do tego biura, ilekroć mamy coś do przetłumaczenia, ponieważ sprawdza się i nie widzimy potrzeby próbowania innych firm tego typu: tłumaczenia zawsze wyglądają świetnie, nie są przekraczane żadne terminy no i można liczyć na pomoc pracowników tej firmy w przypadku elektronicznych publikacji, na czym znają się bardzo dobrze. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić firmę, na której nigdy się nie zawiedliśmy!
Stefan Sikora
prezes
Projektujemy i wykonujemy konstrukcje stalowe dla poważnych klientów ze ścisłej światowej czołówki. W naszym przypadku nie ma miejsca na błędy. Tłumaczenie projektów wykonawczych i dokumentacji technicznej powierzamy partnerom z biura tłumaczeń Slavis. Szczerze polecam współpracę z tym biurem.
Marek Dziedzic
menedżer projektów