+48 41 20-20-500
info@slavis.net

Tłumaczenie tekstu - co mówią o nas klienci

Nie wiesz, czy nam zaufać? Poznaj opinie naszych klientów. Dowiedz się, co myślą o nas ci, którzy zlecili nam tłumaczenie, korektę techniczną czy po prostu skład tekstu. Nie podejmuj decyzji w ciemno!

Z firmą Slavis współpracujemy od 2007 roku. Firma ta wykonała dla nas wiele tłumaczeń pisemnych z dziedziny finansów, ekonomii, techniki, systemów jakości, procesów technologicznych i podobnych. Potwierdzamy, że dostarczane tłumaczenia są wykonywane terminowo oraz z należytą starannością. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy możemy śmiało polecić świadczone przez nią usługi tłumaczeniowe.
Sławomir Prusaczyk
prokurent
Biuro tłumaczeń Slavis wykonało dla Urzędu Marszałkowskiego tłumaczenie obszernej dokumentacji oraz raportu z audytu finansowego z języka polskiego na języka angielski. Wydrukowane, gotowe tłumaczenie zostało dostarczone przed czasem i wyglądało dokładnie tak jak oryginalne dokumenty. Mogę polecić korzystanie z usług biura Slavis.
Sylwia Dyniakowska
zarządzanie projektami
Marka Dallmayr jest znana z doskonałej jakości i pasji. Nasi eksperci nieustannie szukają na całym świecie najlepszych odmian nasion kawy. Skupiamy się na wydobyciu wyśmienitego aromatu z każdego ziarenka, ponieważ szczegóły są bardzo ważne. U swoich partnerów szukamy tego samego - dbania o każdy szczegół. Dlatego śmiało mogę polecić biuro tłumaczeń Slavis.
Arnd Springer
Jackson Vending Dallmayr (MENA), Dubai
W naszej kancelarii regularnie spotykamy się z potrzebą zlecenia tłumaczenia przysięgłego. Zazwyczaj są to sprawy związane z obsługą zagranicznych spółek oraz cudzoziemców – legalizacja pobytu, sprawy związane z zatrudnieniem, zdobyciem zezwoleń, obsługa spadków i wiele innych. Z chęcią korzystamy w takich przypadkach z portalu Sworny.com, na którym bez straty czasu uzyskujemy ofertę i zamawiamy tłumaczenie przysięgłe. Pozwala nam to zaoszczędzić dużo cennego czasu. Gorąco polecam!
Michał Sochański
adwokat
Biuro tłumaczeń Slavis regularnie wykonuje dla nas tłumaczenia przysięgłe zagranicznych PITów, faktur z zagranicy, finansowych międzynarodowych umów i raportów. Zawsze możemy liczyć na miły kontakt i szybkie wykonanie zleconych usług.
Maciej Brąś
wiceprezes zarządu
W Zanum przykładamy największą wagę do zdrowia. Tworzymy oprogramowanie i dostarczamy rozwiązania online, których celem jest poprawa jakości życia jednostki w społeczeństwie. Współpracujemy z firmami na całym świecie i wymagamy od naszych partnerów rozumienia naszych potrzeb i filozofii. Slavis Tłumaczenia pomaga nam w lokalizacji naszych cyfrowych treści tłumaczonych na języki: arabski, chiński, francuski, angielski i wiele innych. Język używany w naszych filmach i aplikacjach musi być bezpośredni, zrozumiały i łatwy w odbiorze dla naszych klientów. Dlatego wybraliśmy Slavis Tłumaczenia, biuro tłumaczeń, którego usługi tłumaczeniowe niniejszym polecamy!
Stephan Arndt
CEO / Geschäftsführer
Nasi zawodnicy biorą udział w zawodach na całym świecie. To świetna promocja naszego klubu, regionu i całej Polski. Przy okazji wyjazdów niezbędne są nam przetłumaczone ulotki, broszury i informacje reklamowe oraz umowy z zagranicznymi partnerami. Tego rodzaju dokumenty przesyłamy do tłumaczenia do biura Slavis, które oferuje konkurencyjne ceny i bardzo szybko realizuje zlecenia. Polecam!
Grzegorz Kędzierski
prezes zarządu
Pilnie potrzebowaliśmy specjalistycznego tłumaczenia na angielski dokumentacji z projektu unijnego na temat “Technologii neutralizacji wód zbiorników acidotroficznych z zastosowaniem mieszania wodno-powietrznego w aplikatorach powierzchniowo-wgłębnych.”. Biuro tłumaczeń Slavis dostarczyło nam perfekcyjne tłumaczenie zgodnie z wymaganym terminem, nie doliczając nic za tryb ekspresowy. Polecam współpracę z tym biurem.
Bolesław Gustaw Bernaczek
prezes
Projektujemy, produkujemy i eksportujemy maszyny do pakowania. Tłumaczeniem naszej dokumentacji zajmuje się m.in. biuro tłumaczeń Slavis, które ze zleconych prac wywiązuje się zawsze w na czas, a z wykonywanych tłumaczeń jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam.
Monika Zawacka
menedżer projektów
Firma Bio-Med regularnie korzysta z programów pomocowych Unii Europejskiej, wdraża nowoczesne technologie i obsługuje obcojęzycznych kontrahentów. Na biuro tłumaczeń Slavis trafiliśmy już na samym początku. Od tej pory zwracamy się wyłącznie do tego biura, ilekroć mamy coś do przetłumaczenia, ponieważ sprawdza się i nie widzimy potrzeby próbowania innych firm tego typu: tłumaczenia zawsze wyglądają świetnie, nie są przekraczane żadne terminy no i można liczyć na pomoc pracowników tej firmy w przypadku elektronicznych publikacji, na czym znają się bardzo dobrze. Ze spokojnym sumieniem mogę polecić firmę, na której nigdy się nie zawiedliśmy!
Stefan Sikora
prezes
Projektujemy i wykonujemy konstrukcje stalowe dla poważnych klientów ze ścisłej światowej czołówki. W naszym przypadku nie ma miejsca na błędy. Tłumaczenie projektów wykonawczych i dokumentacji technicznej powierzamy partnerom z biura tłumaczeń Slavis. Szczerze polecam współpracę z tym biurem.
Marek Dziedzic
menedżer projektów